Wpis z mikrobloga

@robert5502: @robert5502: ale ja nie jestem kreacjonistą. Wierzę w stwarzanie, ale tylko w to, co mówi o nim Pismo Święte. Poglądy kreacjonistów są natomiast w pewnych sprawach sprzeczne z Biblią. Zdaniem kreacjonistów każdy z sześciu dni stwarzania był literalnym, 24-godzinnym dniem, a Ziemia powstała zaledwie kilka tysięcy lat temu. To jest niezgodne ani z nauką, ani z Biblią.
@robert5502: Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak złożony jest ludzki organizm, pisaliśmy już o tym w osobnym wątku. Przecież żadne urządzenie, najbardziej zaawansowany technicznie pojazd czy urządzenie nie jest nawet odrobinę tak skomplikowane jak żywy organizm. I to Ty wierzysz, że po prostu jakoś tak samo, od "prostej" komórki wyewoluowało. Nie wiem, widziałeś kiedyś np. samolot, albo dom, ktory powstałby ot tak sobie? Z przypadku? Skoro więc nawet głupi zegarek
Nie wiem, widziałeś kiedyś np. samolot, albo dom, ktory powstałby ot tak sobie? Z przypadku? Skoro więc nawet głupi zegarek musi mieć twórcę


@Arctic_Slav: czy samoloty, domy i zegarki się rozmnażają? Nie. No to masz odpowiedź dlaczego twoje porównanie nie ma sensu.
@wrrior: mordo, czy zegarek jest bardziej czy mniej skomplikowany niż pojedyncza komórka? O wiele mniej prawda? A skoro nie może powstać on bez udziału inteligentnego twórcy, to o wiele bardziej skomplikowany organizm (który potrafi się rozmnażać, czyli posiadający bardziej skomplikowany system, jak zauważyłeś) mógł tak powstać?