Wpis z mikrobloga

A czy wiesz, że polska księżniczka była cesarzową Hiszpanii?
Miało to miejsce w zamierzchłych czasach, kiedy to piastowe walczyli o władzę wewnątrz rozbitej na dzielnice Polski.
A o tym jak do tego doszło, że śląska księżniczka trafiła do dalekiej Hiszpanii, dowiesz się z tego filmu.

Link do znaleziska - Polska księżniczka cesarzową Hiszpanii

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #hiszpania #polska #youtube #sredniowiecze #europa #wojna #malzenstwo
Pobierz sropo - A czy wiesz, że polska księżniczka była cesarzową Hiszpanii?
Miało to miejsc...
źródło: comment_1621351234TdWAHR4ApnYsY7r8i7JZjo.jpg
  • 41