Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 982
Typowy wykopek jest typowy. Myśli, że młodzi boją się powrotu do szkoły przez "sprawdzian z pszyrki", albo że pani będzie kazała pokazać zeszyt. Nie pomyśli, że może to być chociażby z powodu gnębienia przez innych uczniów czy nauczycieli. Że młodzi ludzie coraz częściej mają zaburzenia lękowe i inne problemy, a z nikąd pomocy.

to niech się zapiszą na terapię hehe


To sam spróbuj się zapisać do psychologa czy psychiatry na NFZ jako dorosły i pomyśl sobie, że z dziecięcą psychiatrią jest w Polsce jeszcze gorzej.

za moich czasów nie było takich problemów hehe pokolenie mięczaków


Za twoich (i moich) czasów nie było instagrama, tiktoka czy nawet facbooka, więc nie było tak tego widać. Problem wtedy też istniał i były dzieciaki, które wręcz wymiotowały ze stresu przed pójściem do szkoły

ja tam chodziłem do szkoły i jakoś przeżyłem


Brawo, gratuluję, że nie miałeś nigdy problemów ze zdrowiem psychicznym. Nie wszyscy mieli/mają to szczęście
#bekazpodludzi #bekazwykopkow #psychiatria #szkola
Pobierz ItWasATypo - Typowy wykopek jest typowy. Myśli, że młodzi boją się powrotu do szkoły ...
źródło: comment_1621259933XWx0Lcl36HcISornkRyXCm.jpg
  • 79
Ja #!$%@?, mówicie o samobójstwach i chorobach psychicznych, a głównym problemem jest zwyczajne pójście do szkoły... Do czego to doszło... Do pracy też nie pójdziecie bo tam są ludzie? Najlepiej zamknąć się w piwnicy i siedzieć do końca życia licząc że w końcu stanie się cud i ktoś was uratuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@ItWasATypo: Ja pamiętam piękne czasy jak chodzilem do gimnazjum. Jakaś patologia się nade mną znęcała w pierwszej klasie gimby i przez 2,3 klasę gimnazjum, jak i całe liceum (tutaj już miałem normalną klasę) uczyłem się w systemie nauczania domowego, bo jak stwierdzili lekarze (psycholog, psychiatra, psychoterapeuta) mam fobię szkolną, społeczna i głęboką depresję reaktywną przez znęcanie się nade mną w pierwszej gim

Na samą myśl o pójściu do szkoły jako budynku
z pewnością laska ktora udostepnia takie gowno w internecie ma problem z ostracyzmem w szkole. 100% legit


@Raz_na_ruski_rok: to jest pobulwione mocno teraz. Pomocy potrzebuja najbardziej ci co juz nie maja sily o nia prosic a nie atencyjne nastolatki obwieszczajace calemu swiatu jakie zycie jest zle itd. Kazdy nastolatek tak ma i zalamanie nerwowe to tez nie jest czyms nadzwyczajnym. Bedziemy sie spuszczac nad takimi bzdetami to olejemy ludzi z prawdziwymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MehowM:

Kazdy nastolatek tak ma i zalamanie nerwowe to tez nie jest czyms nadzwyczajnym. Bedziemy sie spuszczac nad takimi bzdetami to olejemy ludzi z prawdziwymi problemami i sklonoosciami do samoboja


"#!$%@? ci w dupe, sąsiad ma gorzej"
@L3gion nie zwyczajnie budzet nfz nie jest z gumy. Caly ten kraj z dykty utrzymuja glownie samotni mezczyzni ok 40. To oni sponsoruja 500+ i zeby dzieciaki mogly plakac na tik tokach jakie zycie jest straszne. W pierwszej kolejnosci trzeba pomoc im tym bardziej, ze samobojow wsrod dzieci jest coraz mniej.