Wpis z mikrobloga

Mirasy może wy coś podsuniecie. W poniedziałek mam jechać w Tatry na tydzień. No urlopy już przesunięte także nic z tym nie zrobie. Pogoda na ten tydzień kształtuje się arcysłabo. Jakieś pomysły co można w tatrach pandemicznych w niepogode porobić czy dać sobie siana z wyjazdem? #tatry #gory
  • 8
  • Odpowiedz
@kamilkopro: jak lubisz takie klimaty, to może zrobić sobie wypad z gatunku bardziej wymagających? To znaczy powchodzić na jakieś góry/szlaki niekoniecznie najcięższe (no bo jednak ryzyko nagłej zmiany pogody), ale w deszczu, żeby się trochę zmęczyć i zahartować. Warunkiem jest mieć niezły ubiór i jako takie rozeznanie zrobić, żeby w razie zmiany pogody nie obudzić się 3h drogi od najbliższego schroniska. Może fotek na FB z tego nie będzie, ale według
  • Odpowiedz
@Aster1981: bardziej chodziło mi o to, czy lubi klimaty troszkę bardziej wyczynowe, niż chodzenie po krupówkach w słońcu ;) Ja tylko chciałem wskazać, że trochę deszczu nie koniecznie musi się wiązać z całkowitą rezygnacją z chodzenia po szlakach - a chyba po to jeździ się w Tatry?
  • Odpowiedz