Wpis z mikrobloga

@Poldek0000: Mi też facet pomylił etykiety przy wysyłce z allegro. Napisał tylko prośbę bym nie odbierał tej pierwszej paczki, a on już drugą wysyła. I tak było, dwa dni po tym (weekend) pojawiła sie paczka. Pierwszej nie odbierałem i wróciła do niego. Żadnego dodatkowego podawać nie musiałem. Co prawda podanie adresu e-mail nie powinno sie wiązać z jakimiś większymi problemami, może tylko sprzedać go jako czynny adres do spam list.
@Poldek0000: Skoro powołuje się na jakąś konkretną zawartość (buty) to raczej nie scam/spam. Maile na allegro są teraz szyfrowane. Na tym szyfrowanym mailu też mu druga paczka wyjdzie, ale podejrzewam, że zakwalifikuje się mu to jako opóźniona wysyłka (nr listu automatycznie po tym mailu doda się do transakcji). Pewnie rzeczywiście pomyliły mu się etykiety - - zwykły ludzki błąd
@Rotapa da się nadać. W managerze paczek inpost wchodzisz w paczki wygenerowane i generujesz kolejną. Nie musisz nic uzupełniać. A jak chcesz użyć maila z allegro to też można, trzeba tylko usunąć część maila przed + ;)
Kiedyś miałam taki sam przypadek, ale na olx. Walczyłam z typem miesiąc, żeby doprosić się o buty, a potem zwrot pieniędzy. Nie mam ani jednego ani drugiego. Tak że byłabym w tym przypadku podejrzliwa i od razu prosiła o zwrot kasy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poldek0000: napisz mu, że zgłaszasz scam na policję, a paczkę od razu odbierz i wtedy zobacz czy pomyłka. Najwyżej wyślę do Ciebie kuriera po jej odbiór. Nie ufaj nikomu.