Wpis z mikrobloga

@ZdeformowanyKreciRyj: No ja niestety mam tylko jedną wiszącą lampę w pokoju a jedynie IKEA ma te żarówki white ambiance 1000+ lumenów :/ Mam dimmery od Hue i tam apką ustawiłem że po aktywowaniu sceny ma dodatkowo wyłączyć górne światło, jako tako to rozwiązuje problem.
@L3gion: Jeśli chodzi o kolorki to bardzo podobne do Hue ma chyba jakieś Yeelight czy coś takiego. W każdym bądź razie jest kolorowa żarówka na ZigBee, także będzie działać z Hue. Może w przyszłym miesiącu ją kupię i zdam relację.
Ikea Tradfi planuję wrzucić właśnie w jakieś mniej reprezentatywne miejsca jak toaleta, przedpokój, piwnica.
@ShadowKos: Kupiłem Ikea Gu10 kolorowe. Żółty odcień mają intensywniejszy od philipsowych e27; włączają się ciut szybciej.
Z minusów to słychać piszczenie jak świecą jasno (starsze osoby tego nie słyszą); nie współpracują z obszarem rozrywkowym Philips; nie działają z aplikacją ScreenBloom; nie działają na skróty Siri (wymagana jest bramka Ikei).
Do świecenia spoko, do inteligentnego domu z Philips Hue już nie.
Dobrze że sceny Philipsa z nimi działają, można je ustawić jako
Okej dzięki za info. Ja zrobiłem sobie pokój rozrywkowy ,,gaming room" mam już lampki i taśmę hue i chciałem jakieś żarówki na sufit (gu10) pod hue (właśnie obszar rozrywki) potrzebuje ich 4 sztuki. Oryginalne Philips Maja trochę zaporowa cenę i myślałem że jest może jakiś tańszy zamiennik :/ Z Ikea planuje kupić do korytarza i łazienki ale to zwykle jedno kolorowe pod czujnik.