Wpis z mikrobloga

@marv0oo Tower Defense: Total War.
Mam nadzieję że to będzie jakoś fabularnie rozegrane bo toczenie takich bitew wydaje się nudne. W sumie to cieszę się, że to koniec sagi Warhammer'a i może czeka Nas w końcu jakaś innowacja.
Od siebie czekam na możliwość walki wiekszymi armiami niż 20/21 jednostek.
@mwmichal: dla mnie ten tryb to będzie mocne hit or miss. Albo będzie genialny, albo do dupy. Dużo też zależy, czy te tower defey w innych domenach będą się znacząco różnić, czy jedyna różnica to to, że jedna domena jest czerwona, a druga różowa xD
@marv0oo: no nie jestem zachwycony, już nawet pominę tę babę która pewnie z promptera czytała o co chodzi w Warhammerze.
Survival mode bardzo meh. Raczej nie pogram. Przypomina się The Laboratory- ani razu nie odpaliłem.
Ustawienia grafiki w Low chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i tak FPS-y marnie marnie.
Główny problem to że nie widać specjalnie po grze że to kolejna część. Jak ma być ewolucja,
@thority: dla mnie główny problem był taki, że to co dzisiaj pokazali, to wszystko było na tym jednym zleakowanym screenie - Kislev, demony Khorna, survial. Nie pokazali nic poza tym. Ani Kathaiu, ani demonów od innych bogów, ani ogrów/chaos dwarfów, ani mapy z kampanii WH3, nic.
@Badass: Wampiry miały mnóóóóóóóstwo nowego contentu, Krasnolud jeden rework, marny, bo marny, ale mieli.
Bestmeni to JEDYNA rasa bez NICZEGO od samego startu (ROR-ów nie liczę). Nawet Norsca dostała nowe monster hunty.
@thority: Tu się zgodzę że zwierzoludzie nic nie mieli :D Wampiry i krasnoludy miały, ale aż w pierwszej części. Możliwe że wszystkie frakcje w roli hordy (chaos, zwierzoludzie) będą miały rework dopiero w 3 części, a dadzą dodatek z wampirami z Lahmią jako LL
@Badass: @thority:
IMO:
-Chaos Warriorów zmienią w WH3 w Chaos Undivided i wrzucą tam Be'lakora
-Norsca powinna dostać remake czy coś większego przed WH3 skoro 3 część ma być mocno chaos based
-Beastmani fajnie jakby dostali remake, bo nie dostali nic od premiery xD ale pewnie nie są priorytetem
-Dwarfy - jeśli Chaos Dwarfy miałby być PreOrder DLC, to wypadałoby dać rework ich nieskażonym braciom
-Neferata i Nagash. Mieli bardzo