Wpis z mikrobloga

Jak widzę Kornelię w żółtym kostiumie, a zresztą w czymkolwiek, a także Kornelię wychodzącą rano z wyra, to aż chce mi się cykać screenshoty, ale sama siebie stopuję, bo to pastwienie się. Straszną krzywdę dziewczynie zrobili zestawiając ją z dobrymi laskami w HP. Jeśli sama wcześniej uważała się za piękność, to po obejrzeniu się w tv dorobi się kompleksów na resztę życia. Po co jej to było.
#hotelparadise
  • 17
@caramilla: wydaję mi się, że ona ma do siebie dystans. Na lajwie sama mówiła, że tyłek jej spadł, bo przed programem był taki ładny i jędrny, a teraz jest z przodu deska z tyłu deska xD
A jeśli żyje tylko instagramem, to też ma tylko przesłodzoną wizje świata.
@caramilla: mam podobnie, a właściwie tak samo jak ty. I za każdym razem jak gdzieś w głowie poszydzę sobie z jej figury to mi się odpala w głowie ‚omg spójrz w lustro i zastanów się co chcesz napisać o innej kobiecie’! Tutaj jednak jest dziwna akcja, którą pewnie większość ludzi kuma. Mianowicie: macie znajomych „brzydszych”, oceniane jest to w jakiś standardach aktualnej mody i takich osobistych. No i po prostu się
@bed_nara: pomijając jej urodę jest jaka jest to o ciało mogłaby by zadbać a tego nie robi, młoda laska a zobaczcie co nią się dzieje jak są zadania sportowe ,choćby dzisiaj to jej ,,czołganie'' co to miało być ,czy bieganie i co ? nic leży cały dzień w łóżku wstaje na posiłek czy makijaż choć dziewczyny nie raz ją namawiają na basen czy żeby gdzieś tam pójść i nie chce ,ciągle
@bed_nara: Bo chyba wszystkie inne dziewczyny tam, czy to naturalne, czy spod skalpela, czy grubsze czy chudsze, te durne nawet, są jednak na swój sposób kobiece i wiadomo, że komuś na pewno się mogą podobać, ktoś może oszaleć na ich punkcie. No a Kornelia ma w sobie jakiś taki pierwiastek niekobiecy, rany, to straszne, co powiem, ale nieludzki nawet. Jej sylwetka jest inna, wygina się i pochyla w inne strony niż
@caramilla: i do tego wszystkiego chodzi ciągle wystroju kąpielowym, a np. Bibi się zakrywa i ubiera jakieś sukienki i spodenki, bo pewnie czuje, że nie ma figury Natalki, która spokojnie może paradować w stroju i nikogo to nie razi. No nie wiem, albo ma tak wyrąbane, ale ma zakrzywiony obraz samej siebie.
@jpinkman: nie no, na rajskie potrafiła się parę razy pięknie pomalować (ale nie wtedy, gdy zrobiła sobie biała twarz i krwiste usta). Ale ubraniem podkreśla każdą wadę sylwetki. A żółty kostium to już jest apogeum.
@bed_nara: Kornelia maluje się okropnie!!! Już pisałam, ale powtórzę....jeszcze raz na warsztaty z konturowania, nakładania bronzera i rozświetlacza. BŁAGAM...Zabierzcie jej rozświetlacz!!!!!