Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób byście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zastąpiła wasze wspólne zdjęcie na swoim telefonie jakimś gościem z internetu i oznajmiła wam, że to jej crush?

Dla mnie to chore być z kimś w związku i zakochiwać się w jakimś randomie z internetu, coś ze mną jest nie tak, że traktuje to jako #zdrada?

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609b7e00fe0977000b8aef1d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 67
@feketehajuno: W takim razie ja odczuwam to zupełnie inaczej, ale może dlatego, że doświadczyłam w życiu nieprzyjemnej sytuacji związanej z tym tematem, która na zauroczeniu nie poprzestała, dlatego stosuje zasadę ograniczonego zaufania.
Umiejętność olania takich sygnałów chyba świadczy o wielkiej pewności siebie, bo jeżeli takie rzeczy komuś nie sprawiają problemu to nie czuje się w żaden sposób zagrożony.
Nie każdy tak potrafi, jesteśmy sumą doświadczeń i przeżyć, które nas ukształtowały -
@nytro: Ja poniekąd rozumiem Twoje podejście. To nie jest tak, że patrzy się na to zupełnie obojętnie, zawsze wchodzi jakaś zazdrość i niepokój.
Jednak powiedz mi co na to zaradzić? Załóżmy, że jesteś 10 lat z facetem, jest Wam fajnie, kochasz go i czujesz się kochana. Zauważasz, że spodobała mu się jakaś inna kobieta. I co wtedy? Robisz awanturę? Zakazujesz mu o niej myśleć? Zakazujesz kontaktów nawet służbowych? Obrażasz się za
Barbarę Palvin


@AnonimoweMirkoWyznania: xD ustawiasz sobie seksowne zdjc swojej ex nago i mowisz no co ja jej juz nie kocham ale wizualnie bardzo mi sie podoba chciałbym na nia popatrzec.

Nwm dla mnie to jest kolejna metoda na zagiecie uposledzonej dziewczyny.

Za kazdym razem jak mi baba mowi ze jakis aktor jest ladny to przypominaja mi sie balony moich ex tez byly mega ladne.