Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób byście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zastąpiła wasze wspólne zdjęcie na swoim telefonie jakimś gościem z internetu i oznajmiła wam, że to jej crush?

Dla mnie to chore być z kimś w związku i zakochiwać się w jakimś randomie z internetu, coś ze mną jest nie tak, że traktuje to jako #zdrada?

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609b7e00fe0977000b8aef1d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo jest bardo niedojrzała (najprawdopodobniej), albo jest niedojrzała i przy tym po prostu na ciebie nie leci. Taka prawda, wiem po sobie, że jak byłam z kimś, na kim w gruncie rzeczy mi nie zależało, to co chwilę spotykałam gości, którzy bardziej mi się podobali. Oczywiście nie byłam na tyle nierozsądna, żeby wrzucać ich zdjęcia na tapetę, raczej starałam się o nich nie myśleć i czekałam aż mi przejdzie (fun
@AnonimoweMirkoWyznania: W trakcie kilku lat związku dwa razy kompletnie zwariowałam na punkcie wokalisty z zespołu. Zauroczenie zupełnie platoniczne, ale chodziłam na ich koncerty, mam z nimi zdjęcia, mam ich płyty. Kiedyś też podobał mi się facet z okolicy, ale kompletnie nic nie zrobiłam w kierunku, żeby się do niego zbliżyć.

Takie zauroczenia się zdarzają i jest to naturalne, ale jeżeli jest się w szczęśliwym związku to je się po prostu olewa