Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób byście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zastąpiła wasze wspólne zdjęcie na swoim telefonie jakimś gościem z internetu i oznajmiła wam, że to jej crush?

Dla mnie to chore być z kimś w związku i zakochiwać się w jakimś randomie z internetu, coś ze mną jest nie tak, że traktuje to jako #zdrada?

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609b7e00fe0977000b8aef1d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 67
#anonimowemirkowyznania

W jaki sposób byście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zastąpiła wasze wspólne zdjęcie na swoim telefonie jakimś gościem z internetu i oznajmiła wam, że to jej crush?

Dla mnie to chore być z kimś w związku i zakochiwać się w jakimś randomie z internetu, coś ze mną jest nie tak, że traktuje to jako #


@AnonimoweMirkoWyznania: To zależy jeśli ten random z internetu to jakiś psudocelebryta co mieszka daleko to bym
@AnonimoweMirkoWyznania: aż mi się przypomina jak w liceum miałem na tapecie na kompie zdjęcie mojej dziewczyny i ciągle się czepiała, że to brzydkie zdjęcie i że mam to przestawić itp. typowe pierdzielenie, aby jej powtarzać jak mi się podoba. no i w końcu miałem dość i przestawiłem na zdjęcie Angeliny Jolie (z rodzaju jak w załączeniu, czyli przyzwoite). No i to się dopiero zaczął cyrk ( )
eloar - @AnonimoweMirkoWyznania: aż mi się przypomina jak w liceum miałem na tapecie ...

źródło: comment_1620812204UrcgE3T6JMrXgfHivGDnuj.jpg

Pobierz