Wpis z mikrobloga

Powiem wam mirki, ze zaczynam się brzydzić was i waszego podejścia do życia. Po prostu rzygac mi się chce od czytania tego gówna.

Mój kumpel, 168cm, zakolak taki, ze musiał zgolić się na łyso, bo już aż zle to wyglądało, założył sobie tindera w 70k mieście i od razu znalazł sobie całkiem fajna laseczkę, mówi, ze jest zakochany i przeszczęśliwy

Wy za to wmawiacie kazdemu, kto nie spełni czadowych standardow, ze its over its over. Wyskakujecie tu z jakimś gownem w stylu „naukowy blackpill” i wmawiacie ludziom, ze nigdy nie będą szczęśliwi, ze nie maja szans ułożyć sobie życia i nigdy nie będą porzadani. Tymczasem ludzie nie znający tego waszego srakpilla normalnie sobie żyją i są szczęśliwi.

Gardzę wami mocno. Powinni ten wasz tag #!$%@? z tego wykopu w #!$%@?.

Tak, to ja dzwonię. Bez poważania

#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #srakpill
  • 109
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: @Kindybal_xD: dywagowanie nt. blackpillu samemu nie ruchając to jest taki yikes xD
Co innego jak faceci gadają sobie o swoich doświadczeniach z dupami przy piwku, a takie hipotetyczne dywagacje to jest poziom księdza prawiącego morały o życiu w rodzinie.

Bo to jest w większości prawda, nikt z tym nie handluje, ale nikt nie chce tego płaczu czytać.
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Polubiłem, choć nie zgadzam się z ostatnim zdaniem. To prawda - laski wola przystojniejszych. To jest #!$%@? naturalne. Jednak przegrywy twierdzą, ze laski chcą tylko przystojnych i #!$%@?. Każdy kto nie jest czadem jest beta i nie ma prawa być szczęśliwy
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak:
xDDD
Czest punktow blackpillu ma sens (bo w zasadzie ta czesc wspolna z redpillem), ale samo nastawienie blackpillowcow i calosc to xDDD
To logiczne, ze ogolnie brzydki, glupi i nudny przegryw 3/10 nie bedzie mial powodzenia u dziewczyn 7/10 (no bo #!$%@? czemu). Bedac takim gosciem znajdujesz sobie loszke 3-4/10 i jakos sobie zyjesz.
#!$%@?, sam jestem 7/10 z ryjca, z dosc dobra gadka i pewnoscia siebie, na powodzenie nigdy
  • Odpowiedz
@NoToLadnieee: Twierdzenia ogólne nie odnoszą się do konkretnych jednostek. To tak samo jak powiedzieć, że na ogół kobiety są słabsze fizycznie od mężczyzn a potem próbować obalić tezę wyskakując z jakąś sztangistką. Wielu ludzi ma problem żeby to ogarnąć i potem się burzy jakby ktoś ich personalnie obrażał i widzę, że tutaj jest podobnie xD
  • Odpowiedz
Bedac takim gosciem znajdujesz sobie loszke 3-4/10 i jakos sobie zyjesz.


@pi73r: nie wgryzłeś się w temat. Kobiety nie są zainteresowane mężczyznami na swoim poziomie. Same kobiety to potwierdzają. Zjawisko się zwie "hipergamia" i nie jest żadnym sekretem ;)

Rozbawil mnie ten thread, bo sam jak podaje przyklad znajomego, co jest jeszcze gorszy niz w przykladzie OPa, a normalnie sie spotykal z typiarami 6/10, to zawsze mnie od trolli wyzywaja xD
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak:
No hipergamia, racja. Swoj poziom no to w domysle z bledem do 1 oceny.
No akurat ten moj znajomy jest dosc widocznie uposledzony psychicznie i ma pewnie z 60 iq maks, rozmawia sie z nim gorzej niz z dzieckiem 6 letnim. Oprocz tego ma 1 zab i polacka morde. I wciaz ruchal niezle panny (a w porownaniu do niego to byly 4-5 klas wyzej co lepsze). Do tego to nie
  • Odpowiedz
180, poza ladna buzka to cialo mam mocno bez szalu. Musicie sie nauczyc, ze wyglad to nie jest 100% sukcesu, a bardzo wazna jest pewnosc siebie czy sam fakt, ze jestes ze soba szczesliwy.
I liczy sie otoczenie. W klubach dla dresiarni/disco polo mam gorsze powodzenie od jakiegos sebastiana lysego z ryjem 3/10, gdzie w klubach z dobra muzyka elektroniczna panny same nieraz podbijaja.
  • Odpowiedz