Wpis z mikrobloga

Powiem wam mirki, ze zaczynam się brzydzić was i waszego podejścia do życia. Po prostu rzygac mi się chce od czytania tego gówna.

Mój kumpel, 168cm, zakolak taki, ze musiał zgolić się na łyso, bo już aż zle to wyglądało, założył sobie tindera w 70k mieście i od razu znalazł sobie całkiem fajna laseczkę, mówi, ze jest zakochany i przeszczęśliwy

Wy za to wmawiacie kazdemu, kto nie spełni czadowych standardow, ze its over its over. Wyskakujecie tu z jakimś gownem w stylu „naukowy blackpill” i wmawiacie ludziom, ze nigdy nie będą szczęśliwi, ze nie maja szans ułożyć sobie życia i nigdy nie będą porzadani. Tymczasem ludzie nie znający tego waszego srakpilla normalnie sobie żyją i są szczęśliwi.

Gardzę wami mocno. Powinni ten wasz tag #!$%@? z tego wykopu w #!$%@?.

Tak, to ja dzwonię. Bez poważania

#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #srakpill
  • 109
@NoToLadnieee: chodziło mi o takie ekstremalne przypadki, jak pic rel. Osób, które nieironicznie wierzą w coś takiego jest, obstawiam mały promil.

ale koniec końców normik machnie ręką i ma to w piździe

No nie wiem, bo takie normany się trafiają regularnie. W miejscu każdego machającego ręką wyrasta jeden kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a nawet jakby któryś chciał to do tego potrzebna jest odpowiednia wiedza o metodach statystycznych, więc jaki jest sens przytaczania takiej listy?


@OddajButa123: Chodzi o to, że nad tematem pochylono się wielokrotnie i wyniki są tożsame z przekonaniami blackpillowców. Wiadomo, że przeglądając każdy artykuł z osobna możesz trafić na takie pisane przez osoby bez dorobku naukowego, powołujące się na słabe źródła, a same artykuły mogą nie mieć recenzentów i być publikowane
@Kindybal_xD: Jestem człowiekiem który dopuszcza każda stronę do głosu i każdego argumentów chętnie wysłucham.

Po przegrywach widzę jednak, ze oni chcą niszczyć ludziom życie i odbierać im szczęście, wmawiając innym, ze ich życie tez jest gowniane, tylko nie są tego so końca świadomi. Pluje mocno