Wpis z mikrobloga

@Nicki_Pedersen:
Jest pewne "speedway story" zasłyszane kilka lat w parku maszyn. Traktuję tę historię jak science fiction bo dowodów nie mam, nikogo za rękę nie złapałem i Was również proszę o nie branie tego w 100% na serio.
Co podlega przekrętowi: gaźnik
Jak sprawdza to sędzia? Mierzy średnicę gardzieli wrzucając tam kulkę o wzorcowym, regulaminowym wymiarze, ma się oprzeć na krawędzi. Jeśli wpadnie to znaczy, że ktoś majstrował i poszerzał przepływ.
@Nicki_Pedersen Takie rzeczy jak najbardziej powinny być dopuszczane. Nawet patrząc na historię wyżej, to mechanik, jego wiedza i jego umiejętności będą znaczyły o szybkości sprzętu. Myślę, że fajnie by było jakby każdy mechanik czy tuner miał swoje takie "sztuczki" wtedy ich rynek byłby na pewno ciekawszy.
@Miecz12: bez sensu. Jakby miał dostać kopertę to by nie musiał elipsy robić tylko po prostu powiększyć. Nie dokładajmy teorii spiskowych. Nie twierdzę że ten sport jest 100% czysty, ale jaki sport jest? Wszędzie jest doping tylko tu akurat częściej technologiczny niż farmaceutyczny.