Wpis z mikrobloga

Siostra rok 85 bez dolegliwosci, reguladnie sport. Koronawirus przetyral jej pluca ze ma problemy z oddychaniem, blizny na plucach i cos sie zesralo neurologicznie, bo nie jest w stanie przejsc 2 krokow prosto przed siebie. Wczoraj wyslali na rezonans
Kazdy moze trafic gorzej i wcale nie musi byc grubasem z tysiacem chorob
#koronawirus
  • 54
  • Odpowiedz
@Norskee 81here / non stop pływanie rower bieg generalnie triathlon ponad 5 lat bardzo intensywnie / nigdy nie chorowałem/ zmiotło mnie z planszy w zeszłym tygodniu tak, że myślałem czy mi czasem płuca nie eksplodowały :( nadal kiepsko się czuje... mam już rozklad badań jakie mam zrobić jak poczuje się lepiej po kwarantannie.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: moge ci pokazac palec w twojej dupie. Po co mam ci cokolwiek pokazywac? Zeby co? Co z tego wyniknie? Mam siostre prosic o dokumentacje jej leczenia bo jakis cwok z wykopu chce dowody? XDDDDD
Jejeje bnij sie w czajnik
  • Odpowiedz
@Merkowsky: #!$%@?, kolejny kosmita XD Nie mozna napisac przebiegu choroby kogos z rodziny bo DOKUMENTY POKAZ WEJDZ I POWIEDZ SIOSTRZE ZE POTRZEBUJESZ JEJ DOKUMENTACJE MEDYCZNA BO WYKOP CHCE ZOBACZYC ZEBY UDOWODNIC ZE MASZ POWIKLANIA XDDDDD
  • Odpowiedz