Wpis z mikrobloga

Wow! Nie spodziewałem się, że 1200 osób zainteresuje #marketing i #pozycjonowanie ʕʔ
W tym filmie pokazuję co można osiągnąć stosując lokalne seo i jakich efektów można spodziewać się na jednym lub większej ilości lokalnych rynków. Pokazuję też jak przeprowadziłem AS-HYDRO, przedsiębiorstwo zajmujące się hydrauliką siłową od 0 do 40 telefonów co miesiąc.

Tym wideo chciałbym głównie zajawić was samym lokalnym pozycjonowaniem i ukazać jego możliwości. Film jest przede wszystkim skierowany do przedsiębiorców i młodych ludzi, którzy szukają pomysłu na siebie. (seo to fajna branża)

Wyszło bardzo długo, nie zauważyłem jak się rozgadałem na całe 27 minut xD Bardzo jestem ciekawy waszego feedbacku. Co sądzicie o konwencji, co chcielibyście jeszcze zobaczyć, co was najbardziej ciekawi? Chętnie zbiorę pomysły i uwagi ;)


#pozycjonowanie #seo #biznes #youtube #przedsiebiorczosc #marketing #marketinginternetowy #webdev #youtube
  • 105
  • Odpowiedz
@Fenrirr: To prawda, jakość i echo straszne. Myślałem, żeby kupić super kamerkę za 7 stówek i mikrofon za tyle samo. Doszedłem jednak do wniosku, że to słaby pomysł na rozpoczęcie czegokolwiek ;)

Jeśli zainteresuje mirków taka treść to obiecuję w przyszłosci nie katować was taką jakością( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W razie czego to nie mówię tylko o moim kliencie. W drugiej połowie omawiam taktyki pozycjonowania na całe województwo i Polskę.
  • Odpowiedz
@SeoGuy

Szacun za content, jeszcze nie obejrzałem do końca ale fakt, że pokazujesz na REALNYCH klientach to już plus sam w sobie. Trzymaj się wideo, a nie tekstów. Ewentualnie jakaś transkrypcja na blogu pod filmem by się lepiej wybijać, ale na tym to akurat się znasz.

Jedna rada!

Kup sobie głupi mikrofon Zalman ZM-MIC1 za 40zł, da Ci 100x lepszy dzwięk niż obecnie.
Z przejściówką podepniesz nawet pod telefon, bo to krawatówka.
  • Odpowiedz
@Boomkin: Dzięki za feedback chciałbym być właśnie dosyć transparentny z pokazywaniem wiedzy i klientów na filmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepszy mikrofon to jedynie kwestia potwierdzenia zainteresowania taką tematyką. Więc na pewno będzie lepiej ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SeoGuy: dzięki! Mega chętnie obejrzę w wolnej chwili. Mam pytanie (byc może wyjaśnione w trakcie filmu)
Jakim nakładem finansowym trzeba dysponować, aby wdrożyć wszystkie aspekty z filmu?
  • Odpowiedz
@Ricostyczny: Jeśli robisz to samemu: wiele godzin pracy i nauki, parę stówek do paru tysięcy (w zależności od tego ile robisz samodzielnie, a ile podzlecasz/inwestujesz)
Jeśli robisz ze mną to dzisiaj wziąłbym okolice 3-4k za stronkę i 1k miesięcznie za pozycjonowanie (w Toruniu i przy takiej konkurencji) Gdybyś chciał liczyć na taki sam poziom zaangażowania i jakości pracy od agencji SEO to myślę, że pewnie można to przemnożyć przez 2.
  • Odpowiedz