Wpis z mikrobloga

Jest tu może ktoś kto interesuje się historią zawodników mma?
Zastanawiam się skąd wzięło się nazywanie Diazów jako gangsterzy?
Lubie ich a w szczególności Nate bo czuje się bardziej przywiązany do jego walk bo Nicka za czasów walk z Gsp i tych na Pride nie oglądałem bo nie interesowałem się mma.
Do tematu.
Mają miano gangsterów ale z jakiej racji?

Powodem tego jest to że palą zioło i się z tym nie kryją + Są szczerzy w swoich wypowiedziach?
Są charakterni wiadomo i mają szczęki z kamienia.

Jeśli to jest definicja gangsterstwa to w takim razie chyba też nim jestem bo w sumie znajomi wiedzą że wybieram zamiast wódki blanta. Jestem szczery wobec ludzi i nie boję się dostać w ryj.

Powiedz ktoś o #!$%@? tu chodzi i z której strony są gangsterami?
#ufc
#mma
#ksw
RasowyKundel - Jest tu może ktoś kto interesuje się historią zawodników mma?
Zastana...

źródło: comment_16202489659s41MIPSuIRxPVMja4Se17.jpg

Pobierz
  • 3
Powodem tego jest to że palą zioło i się z tym nie kryją + Są szczerzy w swoich wypowiedziach?

Są charakterni wiadomo i mają szczęki z kamienia.


@RasowyKundel: Tak, mniej więcej to. Ale poza tym chodzi o to, że wychowali sie w Stockton które jest potęznie skryminalizowane i ogólnie jest takim pato miastem. Tak więc w nazywaniu ich gangsterami chodzi o to samo, o co chodzi raperom mówiącym, że wychowała ich
@RasowyKundel: kiedyś widziałem artykuł na ich temat i było napisane że w pewnym momencie dlatego Nate trenował sporty walki bo często po treningach BJJ czarny pas zabierał ich na obiad. I to był jegp jedyny ciepły posiłek w ciągu kilku dni. Nick Diaz i jego konflikt z Shamrockiem też wiele zrobił.
https://www.lowking.pl/nick-diaz-vs-frank-shamrock-historia-mma-historyczne-boje-strikeforce/
No i konflikt z McGregorem dopełnił historii. A i oczywiście Stockonskie liście też dodały smaku ich legendzie.