Wpis z mikrobloga

@LiamRockwell: bo wczesniek bylo ich wiecej teraz glownie Astra i Moderny troche i sprowadza j&j z danii ktora jej nie chce. Same odpady rząd zbiera. Ja sie ogolem nie bede szczepil, boje sie, mam taktyke przeczekac to i zobaczyc moze za 2-3lata wszyscy zapomna o tym gownie covidowym i wszystko wroci do normy.. ale jesli juz mialbym sie szczepic to raczej tylko pfizerem.
@LiamRockwell: i to i to slabe, chcialbym zeby udalo mi sie ani nie zlapac covida ani nie zaszczepic sie ale wiaze sie to z uwaleniem sobie od roku czasu praktycznie w calosci zycia towarzyskiego jedynie jakies spacery czy siedzenie na swiezym powietrzu z najblizszym waskim gronem. Co za #!$%@? czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze za pare lat ten wirus bedzie tak rzadki, ze juz nie bedzie
@kjeller: wyklocalem sie na poczatku pandemii z ludzmi hahah i juz mnie to zmeczylo xd najpiere z przeciwnikami istnienia covid, ze sa debilami a potem z tymi co w 100% ufaja tym koncernom farm. ktore tylko patrza jak sie wzbogacic i po czasie rozumiem, ze lepszy taki co chce dbac o swoje zdrowie i ma nadzieje, ze ta szczepionka nie przyniesie negatywnych skutkow niz ten co ma covida a lazi z
Teraz będziecie szczepili się co roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie tyle fal i lockdownów ile będą chcieli.
Efekty uboczne dopiero nadejdą, nie bez przyczyny nie ma odszkodowań w razie powikłań