Wpis z mikrobloga

#rower #statshunters #strava
"Po co ci Strava? Ja jeżdżę dla przyjemności?" Pytają się ludzie. Właśnie po to są mi te numerki, żeby motywować i dawać z siebie więcej. Jeździć tam gdzie jeszcze nie byłem.
W poprzednich latach też jeździłem na rowerze a trasy rejestrowałem tylko czasami jak była jakaś duża wycieczka i miałem powerbank ze sobą. Teraz mam nawigację wahoo i SmartWatcha Garmina i rejestruję każdą trasę. I kiedy widzę, że w tygodniu nie zrobiłem dużo kilometrów to dobijam w weekend.
Nie ma lepszego motywatora dla mnie. Nawet jak mi się nie chce to wychodzę na rower.
Adrian00 - #rower #statshunters #strava
"Po co ci Strava? Ja jeżdżę dla przyjemności...

źródło: comment_1620158224AeUyUaal0AxCBc5WsjEaLC.jpg

Pobierz
  • 16
@Adrian00: z kompotem mam problem - niby cena spoko, niby ma algorytmy wyznaczania trasy super, ale kurde - korzysta z darmowych map. Wyznaczyłem sobie w okolicy parę trasek za jego pomocą i przy zaznaczeniu szosy prowadził mnie szutrami i piachami, więc nie skorzystałem z zakupu.
PS. pozmieniałem te trasy na openstreetmap tak aby innym ludziom było lepiej jeździć, ale na razie pass z mojej strony.
@AbaddonLincoln: mnie kwadraty tak średnio,
dymel - @Adrian00: z kompotem mam problem - niby cena spoko, niby ma algorytmy wyznac...

źródło: comment_1620159382BIUHNQ3vmoiXLBrMNjs6VF.jpg

Pobierz
@dymel: Jest tam kilka profili i typów map do wyboru. A płacić nie musisz. No chyba, że chcesz mieć trasy offline albo na wahoo. Region domowy jest darmowy.
Te szutry i piachy nie pokazały ci się w trakcie wyznaczania trasy?
@Adrian00: nie, nie pokazywały się, na openstreetmap ktoś miał jakąś złą kategorię ustawione i było że bodajże droga 4 kategorii i coś tam (nie pamiętam dokładnie, prawie 3 lata temu to było jak zmieniałem). Była alternatywa blisko asfaltem (słabym bo typowo kaszubskim, ale jednak), ale poprowadziło tą.
@Adrian00: no było 100% asphalt - po prostu na openstreetmaps ktoś (a może jakiś automat) przez co prawda szeroką, ale jednak szutrową drogę prowadził. A że było sucho to był piach.
@Limon2g: Tak, niby to samo ale tutaj mania odwiedzania kwadratów i kwadracików jest na pierwszym miejscu. Korzystam z obu serwisów.

@cezeterson: odnośnie małych kwadracików - fakt, duże miasto ułatwia sprawę , inaczej musi się trafić jakiś pieszy maniak podróżowania przez bezdroża.
Odnośnie dużych (tak samo jak w statshunterze) droga otwarta