Wpis z mikrobloga

ło gurwa, kupiłem sobie w koncu tego słynnego Ring Fita i co mogę powiedzieć...

żałuję strasznie, że nie kupiłem wcześniej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pierwszy trening właśnie za mną, no były ciężary trochę (nadwaga spora here), ale sam fakt włożenia ćwiczeń w otoczkę pseudo-RPG to znakomity pomysł, który mnie akurat bardzo nakręca do kolejnych prób i kolejnych poziomów :)

ciekawe jak w następnych dnia, ale moim zdaniem to był dobry zakup i żałuję tylko właśnie tego, że tyle z nim zwlekałem
#nintendoswitch
Pobierz
źródło: comment_1619979483d5ccKjGxzbuZUQAmw2Nrlv.jpg
  • 19
@seeksoul A jak dla mnie to jest mega overpriced.
Sama gra średniawa, mini gierek mało, a zestawy ćwiczeń monotonne. Poczekaj z zachwytami ze 2 tygodnie.
Zdecydowanie można lepiej wydać prawie 400zł jak się chce poćwiczyć. ¯_(ツ)_/¯
@seeksoul: Potrzeba Ci była gowniana zabawka by ruszyć dupsko grubasku? xD


@MasterChief112PL: Nasmiewanie sie z kogos kto chce trenowac by schudnac to najwiekszy poziom #!$%@?. W piekle jest specjalny kociol na takie osoby zaraz obok tego dla pedofili oraz poslow PiS
Sama gra średniawa, mini gierek mało, a zestawy ćwiczeń monotonne. Poczekaj z zachwytami ze 2 tygodnie.


@Tesseract: Mam podobnie. Gierka nudna. Doszedłem chyba do 5 poziomu u średnio mi się chce to odpalać. Chyba wolę pobiegać przy audiobooku. Dodatkowo uważam, że tym ringfitem powinno dać się grać w Zeldę czy coś podobnego - wtedy to naprawdę miałoby sens. A gdy mam kolejny raz 'walczyć' z tym samym bossem, no to niezbyt.