Wpis z mikrobloga

Remaster będzie całkiem spoko jak tylko poprawią, to jak jednostki poruszają się w miastach/osadach. Na chwilę obecną, to jest dramat który sprawia, że praktycznie nie da się grać. Kupione za 55zł (jak się ma oryginał to jest 50% zniżki) i czeka na patchowanko albo będzie zwrot.
#totalwar
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@prawiedobrze: nie mogli zrobić Medievala? Ostatnio grałem w Rome 2, grafika spoko, mnóstwo modów, więc po co to robić, zaczynać od zera, do tego wiadomo błędy jak piszesz, po za tym "goła" gra może być tania bo każdy zna ich politykę względem DLC, mam nadzieję, że ludzie tego nie kupią i da to im do myślenia.
@Shmoikel mogli zrobić ale remaster Rome nie jest kierowany przez CA tylko przez Feral Interactive, którzy wykupili prawa do gry by zrobić jej port na androida, a teraz idąc za ciosem wydają remaster na PC.
Co do Rome 2 to dobra gra ale inna niż Rome 1 w wielu mechanikach. Mi np. dużo bardziej odpowiada stary system rekrutacji oddziałów bez sztucznych ograniczeń co do ilość armii i zmienia to zupełnie obraz gry