Wpis z mikrobloga

O tym jak straciłem telefon przez roztargnienie płacąc w taksówce...
Dnia 27.04 śpieszyłem się do pracy, postanowiłem skorzystać z aplikacji bolt. Kurs odbył się standardowo. Przy płaceniu kiedy sięgałem po portfel prawdopodobnie wypadł mi telefon z kieszeni. Że go nie mam zorientowałem się jakieś 5 minut od opuszczenia pojazdu. Wraz z przełożonym próbowaliśmy znaleźć w internecie numer na infolinie (protip: nie ma.). Po powrocie z pracy wysłałem e-mail do supportu bolta o zaistniałej sytuacji. Jednak nic to nie dało. Na drugi dzień otrzymałem numer do kierowcy, który jest nieaktywny. Support nie jest wstanie skontaktować się z kierowcą. Mój telefon również został wyłączony. 27.04 około 22- 23. Podejrzewam, że kierowca znalazł go przy sprzątaniu i po prostu przywłaszczył. Powinienem iść od razu na policję i zgłosić kradzież czy jeszcze się wstrzymać?
Koldox - O tym jak straciłem telefon przez roztargnienie płacąc w taksówce...
Dnia 2...

źródło: comment_1619700023KG0Ih8kDgINqBX6RCd1Mkp.jpg

Pobierz
  • 10
@Koldox: tylko nie używaj zwrotów typu "może wypadł" tylko mów że jesteś pewny że zostawiłeś w samochodzie. Bo policjant na rzęsach będzie stawał żeby nie przyjąć zgłoszenia i przekonywał żebyś dał sobie spokój. Jedyna opcja że dojadą typa i odzyskają telefon. I działaj szybko bo zaraz będzie w jakimś lombardzie i tyle.
Zawsze mam lokalizacje odpaloną. To jest tak oczywista sprawa, że aż mnie po prostu dziwi, że ktoś w 2021 #!$%@?ł mi telefon. Jeszcze pewnie jeździł z nim do wieczora więc lokalizacja pokryje się z trasą. Ale kuźwa taki mam niesmak, że o matko...
@methway wołam
No więc tak, po moim poście na fejsbuku oraz tutaj na wykopie, sprawa ruszyła z kopyta. Otrzymałem poprawny numer do kierowcy, rozmawiałem z nim i obiecał, że do godziny 19 przywiezie mi mój telefon (oczywiście za kurs zapłace, bo nie wiem czy działał celowo). Niby wszystko spoko, ale pomyślcie ilu ludzi odpuści i ktoś się na ich problemie wzbogaci. Bardzo ubodło mnie to, że infolinia prawdopodobnie celowo podała mi nieistniejący
@methway wołam
Właśnie odzyskałem telefon. Facet miał być wcześniej ale coś musiało go zatrzymać. Dziekuję za uwagę, bez tego pewnie dalej siedziałbym i myślał co zrobić. Dziękuję! ;)