Wpis z mikrobloga

@liga: @damw: Na pewno przynajmniej część jest oryginalna, znalazłem kilka klocków na bricklink sprawdzając jakie zestawy mogą tam być. To mój pierwszy kupiony mix, najwyżej okaże się że nie warto ¯\_(ツ)_/¯
@damw: Jeszcze tego nie ogarnąłem. Trafiłem na pare podróbek, ale pojedyncze klocki. Niestety zero figurek i sporo bionicle, co mnie średnio interesuje, więc złoże i pośle gdzieś dalej. Z ciekawszych zestawów, które namierzyłem 8961, 8113, 3367 - ale czy kompletne - nie mam pojęcia. Za taką kasę nawet jak nie uda się ułożyć to warto :)
@thorin87: Poka Pan oferte. Sam poluje na mixy do zabawy. Ostatnio na olx wyrwalem 6kg za 250 ale duzo rokujacych zestawow do obudowania ze zdjec. Natomist takie mixy mixy to zwykle klocki aby sobie posegregowac bo nic kompletnego w nawet 50%. Poza tym ciezko cos kupic bo ofery znikaja w ciagu kilku minut jesli sa tanie/obiecujace
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
W końcu udało mi się przejrzeć ten kupiony mix, jednak znalazłem kilkanaście Cobi i innych no-name. Na szczęście łącznie tylko 80g, więc 3% odrzutu. Myślę, że akceptowanie. Większy problem ze śladami zębów, kilkanaście klocków było tak zmasakrowanych, że musiałem wyrzucić. Niestety nie ma żadnego kompletnego zestawu, Pani od której to kupiłem musiała mieć więcej i cześć sprzedać komuś innemu, a ja o to nie dopytałem. Mój błąd. Na plus znalazłem kilka figurek,