Wpis z mikrobloga

@Hark mam shimę sx6, zrobiłem w nich ponad 30000 kilometrów, i dalej są w użyciu
Ale po kupnie musiałem przyszlifować slidery, bo wrzynały się w stopy, no i niestety któregoś razu jeden mi się odkręcił i się zgubił, fakt że moja wina bo nie przykleiłem śrubek, spróbuj to gdzieś kupić, producent nie odezwał się na żadnego maila, sklepy nie pomogły, w końcu chyba na alledrogo znalazłem, ale srebrne, i mam czarne buty
@Hark: To ja dorzucę swój kamyczek. Mam buty Seca ALTEZZA. Jeżdże nimi już 3 sezon. Bardzo wygodne, skóra wysokiej jakości. Teraz kupiłem ich kurtkę motocyklową (również skórzaną) i też złego słowa nie mogę powiedzieć.
@Hark: Mam buty Seca Hyper od 4 sezonów. Sprawują się wyśmienicie. Bardzo szybko się je zakłada i ściąga, sprawiają wrażenie solidnych. Noga podczas upałów aż tak bardzo się nie poci. Można w nich także pochodzić trochę dalej niż do sklepu po bułki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie raz zdarzyło mi się przejść w nich (oraz pełnym kombinezonie) z kilometr i dawały przyzwoity komfort. Co ważne, buty absolutnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasz67 a masz czarne czy biało czarne? Bo mi do stroju i moto pasowałyby te drugie, ale zastanawiam się w jak bardzo by się brudziły i czy łatwo się je czyści