Wpis z mikrobloga

@Majku_ coś jakbyś nakładką wchodził i potem skasowalkomus powiedzmy kolano, piłkę może i trafiłeś pierwszy Ale są zagrania jak właśnie wslizg z podniesioną mogą gdzie to nie ma znaczenie czy w ogóle dotknales piłkę
  • Odpowiedz
Za taki atak runda zawieszenia bez żadnych wyjątków. I nie interesuje mnie czy to Messi czy inny Ronaldo padnie ofiarą takiego psychola.
  • Odpowiedz
@Majku_: @EjniaKK: @Toniejawtedy: odsyłam do przepisów gry w piłkę nożną, każde niebezpieczne zagranie z użyciem nieproporcjonalnej siły zagrażające zdrowiu przeciwnika musi zakończyć się wykluczeniem.
Tutaj ewidentna czerwona kartka, Messi miał dużo szczęścia, że nie skończył ze złamaną nogą.

Gość, który złamał nogę Wasilewskiemu też musnął piłkę, jakie to ma znaczenie?
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor:

Wy tak na serio?

Tak, na serio.

@amn1337:

pewnie na serio, to jest ten typ ludzi,


Jaki typ ludzi? Piłkę nożną kojarzę tylko z gifów z gorących i po prostu byłem ciekaw czy w innych sytuacjach też mogę wpaść w rozpędzonego zawodnika i czy to będzie jego wina.

@Paruwkowy__Skrytorzerca:

pamiętacie kontuzję Eduardo

Nie, nie pamiętam żadnej kontuzji żadnego piłkarza.

@Partacze:

Nie ważne jak głupią analogie wymyślisz po
  • Odpowiedz
  • 1
@stan-tookie-1 niby racja, ale... Messi wszedł pod nogi w końcowej fazie wślizgu. Widzimy, że Trigueros wykonuje prawidłowy wślizg z nogą przy ziemi, trafia piłkę, uderza tyłkiem w ziemię, po czym ciężar ciała przenosi na tyłek właśnie i noga unosi się do góry, a on dalej jedzie po murawie. Wtedy pojawia się Messi, który dostaje podniesioną, wyprostowaną nogą. Dlatego ten faul tak bardzo różni się od chociażby tego, gdy Marcin Wasilewski złamał nogę.
  • Odpowiedz
@Majku_ której tam nie powinno być nie można robić wslizgu z podniesioną nogą i jest to surowo karane. I dobrze bo nie chcemy żeby sportowcy kończyli kariery w tak głupi sposób. Jak nie dasz rady zrobić wslizgu w bezpieczny sposób to go nie rób.
  • Odpowiedz
  • 0
@stan-tookie-1 oczywiście masz rację - wślizg z podniesioną nogą jest niedopuszczalny, niemniej biorąc pod uwagę okoliczności, o których napisałem wyżej, nie można uznać Triguerosa za boiskowego bandytę. Takie jest moje zdanie i tyle. Szczęśliwe Messiemu nic się nie stało.
  • Odpowiedz