Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski rok temu stracił pracę. Zawsze interesował się grami i postanowił, że zacznie streamować xddd. Po roku zajmowania się wyłącznie tym ogląda go jakieś 60 dzieciaków, a typ nadal myśli, że zrobi wielka karierę i będzie trzepał na tym hajs. Nie wiem jak mu wybić to z głowy, chciałabym, żeby poszedł do jakiejkolwiek pracy, bo utrzymujemy się tylko z mojej pensji, po zapłaceniu mieszkania i kupieniu jedzenia nie zostaje nam nic, a jego radą na to jest „może twoi rodzice nam pożyczą”. Niestety, jego zdaniem w sklepie pracował nie będzie, bo ma prawie 30 lat i to poniżej jego ambicji. Nie chce go zostawiać, ale coraz częściej o tym myśle. Jak mu przemówić do rozumu.

#niebieskiepaski #zwiazki trochę tez #twitch

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6083e4b3274de8000a9a2497
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 125
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AerodynamiC: kobiety nie mają z tym problemu ale facet wymaga wtedy jakiegoś zajmowania się domem itd. z tego co OP pisze to ona sprząta przy okazji i robi za jego mamę. Jak typ nie wykonuje nawet prac domowych to raczej jest coś nie halo
  • Odpowiedz
kobiety nie mają z tym problemu ale facet wymaga wtedy jakiegoś zajmowania się domem itd. z tego co OP pisze to ona sprząta przy okazji i robi za jego mamę. Jak typ nie wykonuje nawet prac domowych to raczej jest coś nie halo


@Krisskow: Dlatego warto było by posłuchać obu stron żeby wydać jakiś osąd. Choć nie wiem czy to akurat my tu od tego jesteśmy lub powinniśmy być. Związki pełnometrażowe
  • Odpowiedz
Fakt, że z takiej widowni nie będzie się łatwo utrzymać, ale nie siedzi pod sklepem i nie wali wina tylko coś ze sobą robi


@AerodynamiC: Chłop znalazł sobie wymówkę na siedzenie w domu i granie w gry.
  • Odpowiedz
No najważniejsze, że go znasz od zawsze i jesteś w stanie to potwierdzić.

Seems legit, bruh ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AerodynamiC: No na pewno ty go znasz, skoro całe teorie na jego temat już wysnułeś w poprzednich komentarzach. Jaki to on niewinny, i jak bardzo się stara.
  • Odpowiedz