Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski rok temu stracił pracę. Zawsze interesował się grami i postanowił, że zacznie streamować xddd. Po roku zajmowania się wyłącznie tym ogląda go jakieś 60 dzieciaków, a typ nadal myśli, że zrobi wielka karierę i będzie trzepał na tym hajs. Nie wiem jak mu wybić to z głowy, chciałabym, żeby poszedł do jakiejkolwiek pracy, bo utrzymujemy się tylko z mojej pensji, po zapłaceniu mieszkania i kupieniu jedzenia nie zostaje nam nic, a jego radą na to jest „może twoi rodzice nam pożyczą”. Niestety, jego zdaniem w sklepie pracował nie będzie, bo ma prawie 30 lat i to poniżej jego ambicji. Nie chce go zostawiać, ale coraz częściej o tym myśle. Jak mu przemówić do rozumu.

#niebieskiepaski #zwiazki trochę tez #twitch

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6083e4b3274de8000a9a2497
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 125
  • Odpowiedz
@smoczewski tylko weź pod uwagę że jak kobieta nie pracuje to zazwyczaj wszystko ogarnia w domu, zakupy sprzątanie gotowanie i opiekę nad dziecmi. A jak facet opki nie pracuje a do tego nic nie robi tylko siedzi przed kompem to nic dziwnego ze ma tego dość po roku czasu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@grayjedi:

Zgadzam się. Bardzo łatwo jest kogoś osądzać, bo np. nie ma pracy, albo próbuje coś robić, ale nie osiąga sukcesu. Dopiero jak ktoś osiągnie sukces, to każdemu się wydaje, że to było oczywiste.


Ludzie są krótkowzroczni, w końcu ktoś sensowny zabrał głos, dzięki.
  • Odpowiedz
@smoczewski: on nie tylko jest bezrobotny. Nie sprząta, nie dokłada się w żaden sposób do rodziny (kobiety z reguły rodzą dzieci)

Co więcej spędza z nią najwyżej jeden wieczór tygodniowo bo caly czas siedzi przed kompem.

Kilka godzin w miesiącu to ch nie związek. Myślę, że tu jest największy problem a nie w tym, że on nie pracuje.

Nawet jak odklei się go od ekranu to o czym z nim rozmawiać?
  • Odpowiedz
@smoczewski: Większość kobiet utrzymanek prowadzi dom i wychowuje dzieci. Facet przychodzi do domu i ma posprzątane, wyprane, wyprasowane, o dzieci nie musi się martwić. A chłopak opki to zwykły pasożyt zbyt ambitny na prace w sklepie, ale pozyczac od jej rodzicow to chce.
  • Odpowiedz
@AerodynamiC: Pierwsza żona wujka Łukiego zostawiła go bo chłop poświęcił się grze w pokemony i nic więcej nie robił. Ciekawe co sobie teraz myśli, łuki poznał się z frizem i dziś spółkę na giełdzie otwierają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcin-bialas111111111111111: niejedna przyjaźń i miłość ważyła się przez pryzmat pieniędzy, a przecież i tak wszyscy umrzemy. To ludzie mają wartość ogromnie większą niż dolary, to dzięki ludziom chce nam się wstawać z wyra i żyć. Warto o tym pomyśleć.
  • Odpowiedz