Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski rok temu stracił pracę. Zawsze interesował się grami i postanowił, że zacznie streamować xddd. Po roku zajmowania się wyłącznie tym ogląda go jakieś 60 dzieciaków, a typ nadal myśli, że zrobi wielka karierę i będzie trzepał na tym hajs. Nie wiem jak mu wybić to z głowy, chciałabym, żeby poszedł do jakiejkolwiek pracy, bo utrzymujemy się tylko z mojej pensji, po zapłaceniu mieszkania i kupieniu jedzenia nie zostaje nam nic, a jego radą na to jest „może twoi rodzice nam pożyczą”. Niestety, jego zdaniem w sklepie pracował nie będzie, bo ma prawie 30 lat i to poniżej jego ambicji. Nie chce go zostawiać, ale coraz częściej o tym myśle. Jak mu przemówić do rozumu.

#niebieskiepaski #zwiazki trochę tez #twitch

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6083e4b3274de8000a9a2497
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 125
@AnonimoweMirkoWyznania: Przynajmniej próbuje. Fakt, że z takiej widowni nie będzie się łatwo utrzymać, ale nie siedzi pod sklepem i nie wali wina tylko coś ze sobą robi - popatrz na to w ten sposób.
Jeśli uważasz to za zagrożenie dla waszych wspólnych finansów (bo pewnie o to chodzi) to daj mu jakiś czas na to żeby się w tym sprawdził, choć w internecie można być całe życie w cieniu i wyjść
OP: @AerodynamiC: Jeśli chodzi o myśli o rozstaniu to to nie jest tak, że ja mówię granie be i nara, tylko dziwny jest to związek, w którym spędza się ze sobą może jeden wieczór tygodniowo, bo on ciagle siedzi przed kompem. Mówiłam, prosiłam, nie działa - dlatego pytam tu, może są jakieś argumenty, o których nie pomyślałam.

Dałam mu rok, przez rok nas utrzymuję, gotuję, sprzątam, o jest chyba sporo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dałam mu rok, przez rok nas utrzymuję, gotuję, sprzątam, o jest chyba sporo czasu i wsparcia?


W internecie to wieczność, a zarazem ułamek sekundy. Rób jak uważasz. Miłość to chyba na złe i dobre?
Poza tym dziewczyny nie mają problemu z tym kiedy są utrzymywane z pensji facetów, w drugą stronę, nawet jak koleś coś próbuje robić to robicie z takich nieudaczników.
Zastanów się czy cokolwiek do niego czujesz, jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tygrysia_Lilia: mnie się nie może od roku rozkręcić mimo, że gościowi, który mi ukradł utwór się rozkręciło i to w #!$%@?, mówię o na prawdę dużych pieniądzach. Dlatego radzę być ostrożnym w udzielaniu tak odważnych porad. A co gdyby koleś za miesiąc stał się mega popularny? To wtedy już git co nie? I to było by bez znaczenia, że o mały włos od niego nie odeszła w momencie kiedy on próbował.
OP: @AerodynamiC: Jeśli chodzi o myśli o rozstaniu to to nie jest tak, że ja mówię granie be i nara, tylko dziwny jest to związek, w którym spędza się ze sobą może jeden wieczór tygodniowo, bo on ciagle siedzi przed kompem. Mówiłam, prosiłam, nie działa - dlatego pytam tu, może są jakieś argumenty, o których nie pomyślałam.

Dałam mu rok, przez rok nas utrzymuję, gotuję, sprzątam, o jest chyba sporo
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: Jestem z nim od 3 lat, problem zaczął się w tamtym roku kiedy stracił pracę. Głupio mi go zostawiać teraz w takim momencie życia. Utrzymuję nas oboje, bo on nie ma żadnych oszczędności, nie mieszkamy w Polsce więc nie ma tu nikogo, do kogo mógłby pójść, jak z nim zerwę to nie wiem co się stanie, bo on zwyczajnie nie będzie miał gdzie mieszkać...

Ten komentarz został dodany