Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WabiSabi: Karol mi się kojarzy z wielkim Polakiem więc odpada, Kamil z tymi memami o małpie no i mój szwagier ma tak na imię, Mosakra a wołałabym na niego masakra wtf co to za imię w ogóle. Zostaje Macek, znałam paru i nawet fajne chłopaki ()
@WabiSabi: Żadnego.

Kamil to taki mamisynek ze wsi potrzebuje właśnie takiej Izy, czyli mentalnie laski starszej o 15 lat by mu mamusiowała.

Maciek, no sorry ale ja dziewica nie jestem i drażnią mnie w nim te flegmatyczne ruchy i takie rozmemłanie, pewnie zaczęłabym go bić z czasem XD

Karol, no już takiego mam co ma mnie w dupie tak jak Karol Igę, pokazywał pod kamerkę przez kilka dni jaki jest super,
@Opportunist: chociaż Karolek może nie umie jej szczerze powiedzieć ,że niestety nie leży mu,też miałabym ten problem co on.Niekoniecznie musi chcieć zrobić z niej złą,ale raczej ma jakiś lek / niedojrzałość przed otwartą rozmowa dyskwalifikującą a uciec nie może ,bo wszędzie kamery.
Kolejna sprawa ,że Igę ponoszą emocje ok,ale zachowuje się tak odpychająco (zwłaszcza kolejny odcinek):zakładanie worka na głowę (WTF?!).
Powiedzieć takiej kobiecie wprost nie = nieprzewidywalna reakcja
@Falochron77: Może kreuje się na kogoś kim nie jest i dlatego? Nie jest autentyczny. Chce wypaść jak najlepiej i na nią zrzuca winę a wina jest po jego stronie bo nie otwiera się przed nią.

Widocznie ma takie poczucie humoru a on nie ma dystansu do siebie bo mógł ten worek ściągnąć i założyć na nią i podroczyć się trochę ale miękka faja wolał się obrazić i strzelić focha.
@Opportunist: nie wiem,mnie ten worek by nie bawił i pewnie byłabym zażenowana.
Zgadzam się ,że nie odsłania się i przez to jej zachowania eskalują,ale jest dla mnie tak irytująca ,że przesłania całkowicie go, nawet jeśli gość gra tylko po to,żeby nie przyczepili się do niego eekspreci( jak kiedyś do Martyny ,że taki płytki i patrzy tylko na wygląd) a po programie mógł zgarnąć cały fejm za cierpliwość.
Myślę ,że to się
@Falochron77: Zgadzam się. Iga w końcu całkiem straci rozum i zostanie wariatką na całą Polskę. Powinna mieć z kim porozmawiać ale po komentarzu Mosaka śmiem twierdzić, ze nie ma nikogo po jej stronie :/

Niby mieli być tacy dopasowani a oni obydwoje działają na siebie jak płachta na byka, jak eksperci ich wytypowali nie mam pojęcia xD