Wpis z mikrobloga

Protip dla zgadujących czy jestem wege, czy nie: ludzie lubią różne rzeczy, nie zawsze z tej samej parafii. W domu może mieszkać więcej niz jedna osoba.
  • Odpowiedz
Niektore wykopki to jednak level cywilizowania na poziomie czlowieka sowieckiego, „jak kupujesz awokado to sie nie dziw ze drogo, jakbys kupil gowno z gruzem to wyszloby taniej hurr durr” co za zwierzeta xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@jrs2: koszyk typowego zdrajcy narodu i polskich tradycji narodowych, tam powinna być najtańsza i najniższa półka, tanie piwsko i Czesterfildy
  • Odpowiedz
@jrs2: Typie, jakiś krem, opakowania podpasek XXL, awokado, papaja i marudzisz, że się dużo uzbierało XD szok i niedowierzanie że towary importowane i nie-pierwszej-potrzeby są drogie xD Kup cały koszyk lokalnych warzyw i owoców sezonowych za te samą kwotę i zrób porównanie xD nie mówię, że się w dupach przewraca ale #!$%@? tam dużo produktów, które super potrzebne nie są - albo kupuje się je raz na miesiąc i teraz biadolisz
  • Odpowiedz
Wiedziałam, że znajdą się tacy, którzy na serio się przywalą do awokado czy mleka sojowego XD nawet jak to odjąć to nadal jest drogo. Coraz drożej.
  • Odpowiedz
ale jak słucham czemu jako singiel wydaje 1k zł


@Marvel7: u mnie już 1200 na liczniku a mamy 21. kwietnia. Też mnie śmieszą tacy ludzie, o komentarzach w tym wątku nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@jrs2: mleko sojowe ( ͡ ͜ʖ ͡) chociaż ja wolę migdałowe ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko 10ziko za mleko na 2 posiłki to dużo xD ale sam tak kupuje
  • Odpowiedz
Jak patrzycie na ceny produktów spożywczych i oszczędzacie na tym to znaczy że jesteście biedni. Sory, ale ludzie w cywilizowanych krajach jedzą to na co mają ochotę. Spożywka nie jest absolutnie czymś na czym się powinno oszczędzać bo to co jesz bezpośrednio ma wpływ na wasze zdrowie. Dzięki między innymi PiSowi żywność, szczególnie ta zdrowa drożeje jak szalona.
  • Odpowiedz