Wpis z mikrobloga

#superliga #mecz myślę że prawdziwa gówno burza dopiero przed nami. Regulacje prawne pewnie były sprawdzane przez najlepszych prawników na wszystkie ewentualności. A kilku finansowych od 24h sumuje tabelki w excelu i zastanawiają się czy i kiedy dołączyć. Na pierwszy ogień poszli Ci którzy wiedzą że bez lokalnych zagorzałych fanów i tak dadzą radę. Kolejnym będzie łatwiej bo "rozwój" bo "finanse" bo "można lepiej młodych ksztalcic". Ciekaw jestem bardzo na czym to się skonczy
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mokraszparka myślę że teraz to będzie walka kogucików kto kogo przepchnie. Tym bardziej ciekaw jestem kto lepiej odrobił swoją pracę domową (a mam wrażenie że będą to włodarze z 12stki bo EU dobra jest ale w bublach)
  • Odpowiedz
@czuczer: Tylko weź pod uwagę, że przeciwko Superlidze ostro wystąpili już ważni politycy europejscy. A regulacje prawne jakie by nie były zawsze można zmienić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JPRW biorę wszystko pod uwagę. W sensie uważam że poszło to za daleko żeby dało się zamieść pod dywan. Więc jestem bardzo ciekaw co z tego się finalnie wykluje. Powrót z podkulonymi ogonem Barcy Realu Juve czy Manchesterow brzmi mało realnie. Z drugiej strony całkowite wykluczenie drużyn i piłkarzy też nie do końca wydaje się realne.
  • Odpowiedz