Wpis z mikrobloga

@ska87: Nie krytykuję, ale pytam serio: opłaca się tyle kasy wydać na opony? 250 zł/szt? Ja bym chyba nie był w stanie umotywować takiego zakupu – chyba, że rzeczywiście mógłbym przejechać na takich oponach trzy razy tyle co na zwykłych to jeszcze. Do osobówki to jeszcze rozumiem takie pieniądze, sam lubię rowery i chciałbym jeździć na jak najlepszym sprzęcie, no ale jednak…
@saczuser: Cena wynika z zastosowanego oplotu, rodzaju naciągu, no i głównie - materiału mieszanki. To wszystko zaś wpływa na masę (zazwyczaj mniej = lepiej). Nie jest też tak, że cena wskazuje na trwałość (zresztą w oponie samochodowej też tak jest = bdb opona to nie michelin energy saver, która po 15 latach ma nadal głęboki bieżnik, ale się ślizga, bo guma straciłą właściwości). Dobry grip = dobre trzymanie, a to wynika
@Tomek1977: Dzięki za odpowiedź. Ja bym pewnie tyle nie wydał, no ale to też zależy jak kto jeździ (przy spokojnej jeździe w mieście to nie będzie aż tak kluczowe, chyba że komuś zależy na maksymalnej przyczepności przy mokrej nawierzchni to w sumie też jakoś by się to broniło jeśli te gumy dobrze "hamują" (podejrzewam, że kupno takich opon w przypadku v-brake'ów nie miało by większego sensu (chyba, że chodziło by o
Takie piękne sa teraz malowania rowerów a tu caly czarny XD
Oczywiscie z przymrożeniem oka, lubisz czarny ro masz czarny ale naprawdę bardzo mi sie podobają niektóre nowoczesne projekty:)