Wpis z mikrobloga

@Sawpel: np kierownik budowy? no gdyby moja znajoma wchodzila na budowe z szpilkach to powiedizalbym jej ze jest #!$%@? :D Cokolwiek sie stanie to kierownik beka.
  • Odpowiedz
@wincm: Autorka postu idzie na praktyki więc najwyraźniej nie ma świadomości ile kobiet pracuje na budowach xd osobiście znam na praktycznie każdym szczeblu, od pracownika fizycznego, przez inżyniera budowy po kierownika robót.
  • Odpowiedz
@pylocz: nie chodzi mi nawet o nią, przeciez przeczytalem posta. Chodzi mi o reszte komentarzy, wystrzelone jakby conajmniej chodzilo o #!$%@? wejście na mount everest bez tlenu. "OPISZ CO BEDZIE SIE DZIALO XDDDD"
  • Odpowiedz
@Sawpel: @wincm: kierownik budowy, kierownik BHP, ktoś by mnie mógł #!$%@?, ktoś mógłby mnie zobaczyć na jednej z kamer monitorujących budowę albo uwaga SAMA bym sobie zabroniła bo budowa to nie rewia mody i na każdym kroku można mieć wypadek, a już widzę taki obcas który grzęźnie w błocie i pani skręca kostkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sawpel: #!$%@?, o czym my mowimy, branza ktora ma od #!$%@? poważnych wypadków i ty wylatujesz z tekstem ze nikt nic nie zrobi lasce ktora aż sama się o wypadek prosi.
  • Odpowiedz
@pylocz: Nie wiem ile razy byliście na budowie, ale kierownik robót bywa średnio raz w tygodniu. Kierownik budowy bywa jak dobrze się uda 3 razy, na początku, jak go wezwą i na odbiór :P
  • Odpowiedz
@laventel: po pierwsze to do tych praktyk masz jeszcze kilka miesięcy a po drugie weź nie psuj nikomu zycia i nawet nie myśl wychodzić z biura bo już dość się tych praktykantek flexujących na blogi w stylu "w szpilkach na budowie" naoglądaliśmy.
IMO największy rak budownictwa to głupie baby przepychane przez całe studia bo hehe kobieta inżynier

  • Odpowiedz
@wincm: Mówię jako ktoś kto ma doświadczenie i mówi jak jest. Zarówno z perspektywy projektanta, głównego projektanta, podwykonawcy oraz wykonawcy generalnego.
  • Odpowiedz
@Sawpel: pracuje na budowach od 3-4 lat. Oczywiscie nie mowie o #!$%@? budowach domków jednorodzinnych czy innych małych badziewiach. U mnie na budowach takie coś byloby niemożliwe. Jeszcze w normalnych butach zdarzalo sie wyjsc, ale ze #!$%@? w szpilkach czy w innych gownach? :D
  • Odpowiedz