Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim :)
Mam pewien problem. Zwykły facet ze mnie był, potem wszedłem w uwodzenie, pua itp Wykonałem maxlooking, dociąłem na siłce, ładne ubrania itp. No i zacząłem się interesować tym tematem, stałem się słynnym chadem mentalnym i fizycznie też całkiem nieźle xD szło mi coraz lepiej i mam problem innej natury.

Przez kobiety się rozleniwiłem, jakis seksoholizm czy coś, co mam na myśli, kiedyś miałem więcej motywacji do zarabiania, pracy itp. Myślałem, że wiadomo mercedes za 200k to pełno panienek :P a jak wiadomo w podrywaniu pieniądze pomagają ale nie są niezbędne.
Stałem się leniwy, najchętniej to bym żył w ten sposób: rano siłownia, potem zakupy, wieczorem winko z łaska ruch*nko i tyle. Niestety nie mam na koncie 10 milionów, żeby nie musieć nic w życiu robić.

Pojawiają mi się w głowie, jakieś dziwne myśli w stylu żeby rzucić wszystko i postawić wszystko na jedno kartę, jakieś myśli depresyjne w stylu, że skoro nie mogę żyć jak chce (przykład wyżej) to zaryzykować wszystko żeby się udało, bo jak się nie uda to i tak żadna strata, skoro obecne życie mnie nie cieszy.

Co zrobić? Jakiś seksoholizm to jest? Dodam jeszcze, ze jak sobie nie zwale, albo kobieta to nie jestem w stanie funkcjonować. Nosi mną, nie mogę się skupić itp próbowałem nofap ale nie wytrzymuje z tych względów.

Ktoś miał podobny problem?

Jestem na takim etapie, wyglądu, kasu itp, że juz po prostu nie mam potrzeby więcej się rozwijać, Stałem się bardzo leniwy. Co zrobić?

Pozdrawiam

♯przegryw (171) #badoo (165) #rozowepaski (126) #zwiazki (126) ♯logikarozowychpaskow (116) ♯blackpill (88) #niebieskiepaski (82) ♯p0lka (71) #podrywajzwykopem (67) #tinder #seks #pua #depresja (46) #psychiatria (41) #anonimowemirkowyznania (27) #pytanie (19) #zwiazki (17) #zdrowie (16) #nofap #nofapchallenge

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6074c47ff5537c000a488a84
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
stefan: U facetów podobno to częste, jak już osiągnie fajny regularny, satysfakcjonujący sex, i poziom finansowy który pozwala mu nie martwić się o rachunki to często maleje motywacja do wszystkiego. Ja zauważyłem po sobie że 3 noce z rzędu sexualnego maratonu i przez kilka następnych dni motywacji i chęci zero do czegokolwiek. Podobno ma to związek z testosteronem który po wytrysku spada i do poprzedniego poziomu wraca przed kilka dni. Nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak sam zauważyłeś, osiągnąłeś co chciałeś i nie masz dalszego celu i motywacji do dalszych działań ale nasunęło mi się jeszcze inne wytłumaczenie które może być jedną z przyczyn. Może tak być że zbyt często ejakulujesz co drenuje Cię z witalności. Zbyt częste spusty powodują obniżenie poziomu dopaminy i podwyższenie poziomu prolaktyny co odczuwa się jako apatię, obniżenie nastroju, brak energii. Wyjściem z sytuacji może być nie klasyczny nofap
  • Odpowiedz