Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Pomocy mireczki posiadający psy. Moja suczka nutka jest szczeniaczkiem i ma 3 miesiące. Zaadoptowaliśmy ją jakoś miesiąc temu. Ładnie się nauczyła załatwiać na dworze bardzo szybko. Jednak mieliśmy w tym czasie przeprowadzkę i teraz nie chce robić kupy na dworze w nowym miejscu. Ciągle załatwia się w domu i nie zawsze na matę. Jak ją nauczyć załatwić się na zewnątrz? To ogromny problem. Wczoraj zabraliśmy ją na wycieczkę i długi 2- godzinny spacer i nawet raz się nie zesikała.

#psy #pies #piesel
Y.....s - Pomocy mireczki posiadający psy. Moja suczka nutka jest szczeniaczkiem i ma...

źródło: comment_16182182913B8r1gAQlLRJzp48vbq9EH.jpg

Pobierz
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzikus_Z_Detroit: nawet raz kupy nie zrobiła, a w poprzednim miejscu już wypróżniała się regularnie co spacer na trawce. Kupa w woreczek i cyk po problemie. A dzisiaj to już nawet się zesikała na łóżko co jej się nigdy nie zdarzyło
@YouShallNotPass: no to na pewno, ale jednak młody pies, młode stawy etc. Lepiej więcej a krótszych.
No i tak jak mówię, jak się obudzi, to na pewno się wysika, typowe. Więc szybki myk. Jak przestaje spać, bawić się, zaczepiać i tak dalej i zaczyna się kręcić po mieszkaniu, to prawdopodobnie też będzie sikać
@YouShallNotPass: może się też nie czuć pewnie w nowym miejscu, mój pies zaraz po adopcji załatwiał się tylko, jak w pobliżu nie było zadnego psa/człowieka/samochodu etc, trochę mu casu zajęła aklimatyzacja