Wpis z mikrobloga

ale kiedy ma racjęxD


@Azaajaszz: nie ma. Wystarczy oglądać to nie jako serial przygodowy o rozbitkach, bo w ogóle nie o to w tym serialu chodzi. To jest sci-fi, harde fantasy bez trzymanki, a najlepiej traktować to właśnie jako mitologię.

Do tego cała historia jest mega spójna i ten kto mówi że nie jest i że "tworcy już nie mieli pomysłu i zaczęli mieszać" oglądał to bardzo nieuważnie, albo po prostu
Jedyne co serio mi się nie podobało to ta alternatywna rzeczywistość w 6 sezonie - rzeczywiście ona była słaba. Co ciekawe większość zapamiętała koniec lostow właśnie ze względu na nią, a każdy zapomniał że główny plot jak najbardziej został zamknięty z sensem i bez żadnych luk.
@PeterGosling: Bo tak jak kilka piszących przede mną osób uważam ten serial za mega rozczarowanie i tak oglądałem go ciągiem i nic nie zapomniałem. Może jednak jest coś w tym, że spodziewałem się po nim tego, czego należy spodziewać się po serialu przygodowym, a nie jakichś filozoficznych popłuczyn. Ale skoro Tobie się podobało to mi nic do tego