Wpis z mikrobloga

Moj zestaw do autobsu po praniu. Pamiętajmy jednak, ze badania brytyjskie wskazują ze komunikacja miejska, w ogóle transport zbiorowy jest stosunkowo bezpieczny pod względem epidemicznym. Decyduje rotacja powietrza, czy po prostu częste otwieranie drzwi i ruchy pasażerów.

Myślę sobie, ze jeśli mieszkanie w blokach tak jak ja, to warto uchylać okna na klatkach. Taki pomysł

#mojapandemia #polska #koronawirus #covid19 #transport #autobusy #warszawa #tomaszowmazowiecki #dbajmyosiebieiinnych #zdrowie #maseczki #4f #5zlotych
E.....0 - Moj zestaw do autobsu po praniu. Pamiętajmy jednak, ze badania brytyjskie w...

źródło: comment_1617733597dzoKJLUZfoZhwPxRhuR9bq.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@hyhy dobry wieczór, najpierw czarną. Bardziej przylega. Jeśli nie dostaniesz 4F, te z lycry, które mają w ciągłej sprzedaży zachowują się bardzo podobnie. Te w różne wzory. Ja mam dwie w khaki. One są za ok 5 zlotych również.
  • Odpowiedz
@kolunio3: podobny jesteś na tym profilowym do Pawła. I podobnie jak on łatwo generalizujesz własne życie na wszystkich. Po szkołach rolniczych we Wrocławiu, gdy te same kierunki na wyższym poziomie były dużo bliżej... trochę to słabe, trochę mało wiarygodne. Przez lata przepychaliście się łokciami bazując jeszcze na PRLowskich kontaktach rodziców, a gdy w okolicach 50tki wychodzi, że nie za wiele zwojowaliście – dla siebie oczywiście, bo nigdy nie było innych planów
  • Odpowiedz