Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: Szłoby w dwie strony. Tylko obecnie to facet głównie zabiega o kobietę. A pozwolić sobię na mówienie, że "chcę tylko ładne dziewczyny z pieniędzmi i sylwetką" mogą może tylko, nwm, 1% facetów na Tinderze? Mężczyźni ogólnie ocenili większość kobiet jako ok/atrakcyjne, a kobiety zdecydowaną mniejszość. Kobieta ma o wiele większą szansę na to, że mimo braku super urodziwości znajdzie faceta.

Nie pamiętam kiedy ostatnio typowy facet pisał gdzieś, że chce
L.....a - @konopiapolska: Szłoby w dwie strony. Tylko obecnie to facet głównie zabieg...

źródło: comment_16176341062rcnM7em8IumlT4TXcJRm1.jpg

Pobierz
Szłoby w dwie strony. Tylko obecnie to facet głównie zabiega o kobietę. A pozwolić sobię na mówienie, że "chcę tylko ładne dziewczyny z pieniędzmi i sylwetką" mogą może tylko, nwm, 1% facetów na Tinderze?


@Lolistatrolista: i co ma to w związku z faktem że kobietom podobają się atrakcyjni mężczyźni?

Mężczyźni ogólnie ocenili większość kobiet jako ok/atrakcyjne, a kobiety zdecydowaną mniejszość. Kobieta ma o wiele większą szansę na to, że mimo braku
@konopiapolska: > i co ma to w związku z faktem że kobietom podobają się atrakcyjni mężczyźni?

Jak już powiedziałem, chodzi o zastąpienie charakteru wyglądem, a nie o to, że ktoś jest atrakcyjny. A fakt, że tylko malutka część facetów może napisać, że chce ładną laskę bez linczu lub wyśmiania, że "przecież sam nie jest taki przystojny".

i co w tym złego? Kobiety niedosc że są bardziej restrykcyjne i tak mimo to
@DoDoLot: Może dlatego, że spójrz na wykres w poprzednim poście i przyznanie się, że "przecież kobiety wolą atrakcyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszę to też dlatego, bo wiele osób nadal myśli, że blackpill to "eee yyy odkryliśmy hamerykę, bo kobiety wolą przystojnych". A prawda jest inna.
Jak już powiedziałem, chodzi o zastąpienie charakteru wyglądem, a nie tym, że ktoś jest atrakcyjny. A fakt, że tylko malutka część facetów może napisać, że chce ładną laskę bez linczu lub wyśmiania, że "przecież sam nie jest taki przystojny".


@Lolistatrolista: brzydki też "może" napisać. Niaatrakcyjne kobiety również są atakowane tutaj i nie tylko za roszczeniowe opisy, ponieważ tylko atrakcyjna baba może wymagać;)

No są bardziej restrykcyjne, i dlatego facet zamiast mieć
Może dlatego, że spójrz na wykres w poprzednim poście i przyznanie się, że "przecież kobiety wolą atrakcyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lolistatrolista: Co ten wykres pokazują. Kobiety są obiektywne, a mężczyźni to desperaci którzy jakby mogli to by wyruchali pół osiedla.
@konopiapolska: czasami warto rzucić okiem na content rozmówcy, pozwala to zaoszczędzić czasu na ewentualną dyskusję. Nie rozumiem z jakiego powodu jest ci przykro, życie jest takie a nie inne, natura kobiet jest taka, a nie inna. Tyle.
@konopiapolska: > brzydki też "może" napisać. Niaatrakcyjne kobiety również są atakowane tutaj i nie tylko za roszczeniowe opisy, ponieważ tylko atrakcyjna baba może wymagać;)

@konopiapolska: Tutaj czyli na wykopie. No właśnie "może napisać" po czym nie będzie miał matchy, bo przecież "sam nie jest atrakcyjny!".

czekaj ona mają faceta który im się nie podoba brać na litość? Co to kobieta to jakiś Caritas? Dzień dobry życie nie jest sprawiedliwe


@
a te blackpillowe wypociny cię ruszają bo są prawdziwe czy o co chodzi? Z perspektywy brzydkiego mężczyzny mogę ci powiedzieć, że blackpill jest zdrowszy niż disneyowska papka.


@EgzeQTroll: powinnam według nich mieć łatwiej w życiu jeśli chodzi o relacje damsko-meskie co jest zupełną nieprawda;)
Wykopki w końcu dorosły i zauważyły, że piękni ludzie mają w życiu lepiej. Jutro odkryją ogień. Zapraszam do plusowania. Na bieżąco będę relacjonował pierwsze płomienie (σ ͜ʖσ)
Tutaj czyli na wykopie. No właśnie "może napisać" po czym nie będzie miał matchy, bo przecież "sam nie jest atrakcyjny!".


@Lolistatrolista: życie¯\(ツ)_/¯

Czemu ty przypisujesz facetów, którzy nie patrzą tylko na wygląd i są bardziej otwarci na inne zmienne, niż atrakcyjność fizyczna do desperatów? (
)

@Lolistatrolista: nikt normalny nie nie patrzy na wygląd

nieraz widziałem, jak ktoś został wyśmiany za to, że chciałby ładną dziewczyną, mimo,