Wpis z mikrobloga

@2cf002b2f4: No jasna sprawa, wina mężczyzn, że kobiety kłamią i manipulują. Nie manipulant i fałszerz jest winny, a ktoś inny.

Nie kpij. Nie rób z kobiet małych dzieci, które nie odpowiadają za swoje zachowania.

Przecież facet jak przeleci 20 lasek to jest zajebisty a jak laska zaliczy 20 facetów to już jest kur##.


Jesteś kolejnym, któremu trzeba tłumaczyć tę prostą zależność? Nie sztuką jest mieć wielu facetów będąc kobietą, bo nic
To w końcu charakter ma znaczenie czy go nie ma?

Ludzie mylą wnioski "przystojniacy mają lepiej" i "jak jesteś przystojny to twój charakter nie ma znaczenia".


@Lolistatrolista: do uja wuja czy ja gdzieś tak pisałam? Co ja mam brać odpowiedzialność za czyjeś słowa? Serio? XD
@nowywinternetach: gdyby faceci nie brali wszystkiego co ma między nogami dziurę to kobiety ogarnęłaby się trochę ale niestety już od samego początku tak było i się nie zmieni dlatego kobiety mają tak łatwo. Może ty, może ktoś inny ma jakieś wymagania co do kobiet ale jest masa facetów dla których liczy się tylko otwór więc nic dziwnego że mają tak łatwo.
Nie robię z kobiet małych dzieci które nie odpowiadają za