Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #unboxall Nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu. Ogólnie to tematu porusza nawet ciekawe, ale synek nie ma tak pojęcia o niczym że jestem w szoku i na każdym kroku "obsmarujmy...ale nie chciałbym się nikomu nadziać na ruszt". Jak zaczęli rozmawiać o rapie to prawie dostałem raka. No trochę poskakałem po tych tematach i oboje są z tych "myślę że się znam to się wypowiem" xD #friz - cały odcinek prawie o ekipie.
  • 6
nnajgorsze było chyba to, że zaczął przepraszać nitra bez obejrzenia wczesniej jego wypowiedzi XD

"domyslam sie o co nitrowi moglo chodzic"


@smolldaisy: Ta wypowiedź to był rak straszny. To co on próbował powiedzieć, "nie chce puszczać całęj wypowiedzi nitro(kto pytał? xD), żeby nie wywołać dziwnego efektu", podejście nawet okej. wykonanie fatalne. Ogólnie te całe przeprosiny to jakaś krindzówa, i drama. Pomijając dziwne półsłówka, typu "przeprsoni słabo mi przechodzą przez gardło, to",
@Hejtel: Nie mogę z tego odcinka jak się Unboxall "jara" Ekipą i ich twórczością muzyczną... Puścili kawałek, każdy oceni czy lepszy, czy gorszy, a on "no rozwalą rynek! Będzie mega!". A skąd to wiadomo? Mogą puścić asłuchalne gówno, tylko z logo "Ekipa" i to rozwali? Podnieca się tym Frizem, bo ten jest teraz na topie. Szybko minie. Ba, już powoli widać pewne oznaki. Ale to nie o tym wątek... Płyta może