Wpis z mikrobloga

@paluszki_rybne oooo dobre podsumowanie! Mistrzowstwo to tandetny podświetlany oczojebnym LED-em deskopodobny tablet na całą szerokość kokpitu + jakaś brzydka żółta czionka w tym wszystkim, albo drugi mały z ramkami jak z poczatków ery TV lcd jebnięty na środku deski jakby na ostatnią chwilę xd
  • Odpowiedz
  • 5
@Mortdecai powiek Ci że nie wiem o czym oni powyżej #!$%@?ą ... Mam F25 z 2017 i F48 i owszem gdzieś tam się #!$%@?ł jakiś łącznik stabilizatora czy pierdoła, klocki srocki ale tak to nic się nie dzieje i w sumie mam wrażenie, że #!$%@?ą tutaj tylko Ci co mają kolegów co mają bmki
  • Odpowiedz
@Bertos: odnoszę wrażenie, że ci którzy krytykują nowe BMW nigdy ich nie eksploatowali. Nie jestem jakimś specjalnym fanem tej marki, ale miałem wcześniej inne modele (rocznik 2009 i 2010) no i przez 6 lat pracy na moją i żony rzecz nigdy się nic nie zepsuło. Może dlatego, że dbam o samochody i nie wyciskam z nich wszystkiego tylko jeżdżę spokojnie ciesząc się komfortem jazdy?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mortdecai no odnoszę dokładnie to samo wrażenie kolego. Nie uważam żebym jakoś je nadmiarowo eksploatował jeżdżę dla przyjemności. Może wytrzymują tyle i nic się nie dzieje bo nie pałuję silnika na zimnym i na niskim biegu zamykając obrotomierz. No nic ja uważam, że modele jakie ma są spoko, wyposażenie też jest przyjemne, prowadzi się wygodnie, fotele są ok, dobrze się trzymają drogi a na dynamikę też nie narzekam zwłaszcza w trybie sport.
  • Odpowiedz
czemu tak #!$%@?ą zawsze ci których nie stać na nowe marki premium?


@Anon_wluj: nie zawsze, ale ich jest po prostu zdecydowana większość, więc odnosisz takie wrażenie. Sam znam jednego właściciela nowej M5 i on też narzeka na obniżenie jakości w BMW w stosunku do lat 10+ wstecz.
Poza tym takie wnioski można wysnuć po prostu interesując się motoryzacją.
  • Odpowiedz