Wpis z mikrobloga

@90alexa90 O to chodzi, masz zapłacić grzywnę i to jest profit. PiS wymyślił wiele obowiązków sprawozdawczych bez informowania o nich, nawet zaczął egzekwować wcześniej niż zostały opublikowane i to za rok poprzedzający xD
  • Odpowiedz
Z Dziennika Ustaw. Ustawa o spisie została przyjęta w 2019... Ciężko nie wiedzieć.

@sorhu: Ja codziennie czytam dzienniki ustaw i sprawdzam co się zmieniło. Od razu jak tylko otworzę oczy...


@sorhu: sazcasmo el classico
  • Odpowiedz
@90alexa90: Bo alert RCB jest do informowania, ze seniorzy maja pierwszenstwo w kolejce do urn wyborczych, a nie do glupot takich jak spis ludnosci czy obowiazujace obostrzenia covidowe na danym regionie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lapidarny: u mnie w mieście wojewódzkim skrzynki są, ale listu brak ¯_(ツ)_/¯ dopiero przed sekundą się dowiedziałam, wchodząc w gorące.

Są tam odpowiedzi typu "nie wiem"? Bo w sumie ja nie wiem jakie mam wyznanie, jestem nieokreślona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@90alexa90: beda dzwonić / chodzić do tych co się nie spiszą, a jeżeli mają mózg to alert puszcza jakoś w środku spisu. Teraz to bez sensu jak ta ich gówno strona ruchu nie udźwignęła i tak.
  • Odpowiedz