Wpis z mikrobloga

@Darknes17: Polecam mocno, tylko rozważ wymianę past po pierwszym roku, albo zacznie się grzać jak #!$%@? - nie wiem jakich używają, ale po roku to skrobanka była ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ni0bi: Wyżej napisałem.
@Roman_Polanski: Ja to jeszcze wczoraj chciałem kupić laptop bez grafiki w ogóle.
Nie mam wymagań żadnych skoro dobrze się bawię w gry na switchu a taki laptop spokojnie mi da radę uruchomić wszystkie tytuły.
Kupiony tylko dlatego ze nie chce mi się w podróże wozić jednostki całej
@Darknes17: Nie, po prostu przerabiałem MSI, DELL i dopiero MacBook spełnij moje oczekiwania, jako do grania to #ps5 i #pcmasterrace

@Zapaczony: MSI Problem z matrycą, nierówne podświetlenie, mimo sporej kwoty wydanej na laptopa dostajesz plastik fantastik.

DELL seria Latitude, posiada innowacyjne rozwiązanie umożliwiające zawieszenie laptopa po położeniu go na kolana xD
Dolna pokrywa mimo, że magnezowa ugina się tak bardzo, że kładąc go na kolanach pokrywa dotykała pamięci ram i
@ThreeDog: 3950zl z xkom. Nie wiem czy drogo, #!$%@?. Tyle samo mi frajdy da pewnie co komputer za 15k pln, szczególnie ze ostatnie wspomnienia z windowsem to minecraft w 20fpsach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw zamówiłem o 1 w nocy a o 7 rano był do odebrania wiec zadowolony jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)