Wpis z mikrobloga

rozesłałam po okolicznych sklepach pytanie o kiełbasę w dużej ilości za #seks, trochę z prowokacji, trochę z potrzeby trollowania, trochę z nudów, a trochę poważnie . 60% nie odpisało, 30 że łełełe nie przewidujemy takiej możliwości, 10% w ogóle wymijająco nie odniosło się i 10% powiedziało że no problem, teraz to wiem do kogo uderzać w trudnych czasach #redpill #pinkpill #survival #przetrwanie

największe ratio pozytywnych feedbacków przyniósł #facebook i pisanie do konkretnej osoby, jak wstanie #zbiornik to jeszcze tam poogłaszam #projektklaudiusz

Kiedyś pisałam też do sprzedawców z #allegro czy mogliby zrobić mi w ubraniu dziurki na czułki albo do kierownictwa poważnej firmy o kwestie higieniczne donosząc że widziałam np. człowieka z kaczką w danym sklepie. Uwielbiam zawracać ludziom dupę i czuję się lepiej. #wstydliwewyznania #trolling
  • 12
@wykopowy_brukselek: @Tervaskanto: ale ja to liczę na oko a nie robię zestawienia z excelu żeby każdego mailka wpisywać w tabelkę i robić wykres, równie dobrze mogłam powiedzieć, że zgodził się mniej więcej co dziesiąty i wyszłoby to na to samo, jak chcecie pełne opracowanie ze screenami itd, to musiałabym pomaskować parę rzeczy by nie spalić dobrego trollkonta na fejsie np. itd.