Wpis z mikrobloga

Mogłoby się wydawać, że muskularna sylwetka jest tym, co stanowi o fizycznej atrakcyjności mężczyzn. Tak jednak nie jest. Z badania przeprowadzonego przez serwis randkowy Dating.com wynika, że o wiele atrakcyjniejsza jest normalna, nieco zaokrąglona sylwetka. Tatuśkowaty wygląd jako ideał wskazało aż 75 proc. respondentów.

Bardzo wysportowane i wyrzeźbione ciała są powszechnie uważane za idealne, atrakcyjne i ułatwiające znalezienia partnera. Jednak użytkownicy Dating.com udowodnili, że nie zawsze ma to znaczenie – przyznała w oficjalnym komunikacie Maria Sullivan, wiceprezes serwisu randkowego.

Filmy i programy telewizyjne promują osoby mogące pochwalić się sylwetkami Barbie i Kena, dając ludziom komunikat, że muszą wyglądać podobnie, aby znaleźć dla siebie partnera. Z przyjemnością potwierdzamy, że nie tak działa świat realny – dodała.

Trudno się z nią nie zgodzić, patrząc na wyniki sondy przeprowadzonej przez Dating.com. Aż 75 proc. uczestników tego badania stwierdziło, że wolą nieco zaokrągloną męską sylwetkę, pieszczotliwie nazywaną „tatuśkowatą”.

Atletyczną budowę ciała za najatrakcyjniejszą uznało zaledwie 15 proc. respondentów. Pozostali stwierdzili, że wygląd ciała partnera nie ma dla nich żadnego znaczenia. Wyniki ankiety mogą być pocieszające w czasach, gdy nie tylko w kwestii wyglądu żyjemy pod presją. Mężczyźni w tym przypadku mogą odetchnąć.


#blackpill #przegryw #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_16171061942jN5TZx2sYcKkUu6sT4X68.jpg
  • 61
@mackned: No a właśnie nie bardzo z ta atencja było - inflacja dotyczy wszystkiego chyba, atrakcyjności także (chadflacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Chociaż są pewne glosy, że miałem atencje niby nie raz (wg znajomych), ale ja tego nie uznaje raczej za atencje, a za czystą kurtuazje.
Dla ciebie każda interakcja z kobietą to pajacowanie?


@Azja_Tuhajbej: w żadnym razie - mam rozne koleżanki, znajome.
Natomiast nie zamierzam jakkolwiek dawać atencji wiadomo w jakim kontekście czy jakkolwiek się starać o ruchanie i pajacować czy latać za dupami jak jakiś #cuck, nadskakiwać czy zabawiać bo może łaskawie jakaś się zdecyduje XD. Albo się podobasz i atrakcyjne różowe same będą dążyć do kontaktu z Tobą i ruchania (do czego musisz
@TestoDepot: No ale przecież nie musisz nadskakiwać, możesz po prostu prowadzić zabawną interakcje z elementami flirtowania jak już masz koleżanki xD

u mnie jest podobna sytuacja - stary za młodu chad i do dzisiaj się nawet nieźle trzyma jak na swój wiek, a ja już nie chad xd

No z sylwetki to jesteś chad na 100%
@Azja_Tuhajbej: z interakcjami nie ma problemu bo jestem w ogóle gadalitwa osoba, różne śmieszki heheszki w rozmowach się pojawiają również, ale za tym nic dalej nie idzie, nie widać żeby którakolwiek była zainteresowana mną w sensie seksualnym choć raczej lubią spędzać ze mną czas. Do nowo poznanych różowych też się to tyczy - rozmawia się spoko, coś się pozartuje ale nie widać żeby to miało znamiona seksualności jakiejś (heheszki o ruchaniu
@TestoDepot: ja karzeł 175.

Frame też zalicza się do bycia chadem. A ty masz i wzrost i frame.

Przepraszam że za to co napisze ale ty jakiś dziwny jesteś xD Masz wszystkie staty żeby rwać, musiałbyś mieć ryj jak przemcel żeby je zniszczyć.
ty masz i wzrost i frame.


@Azja_Tuhajbej: bez ryja to wiesz co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz wszystkie staty żeby rwać, musiałbyś mieć ryj jak przemcel żeby je zniszczyć.


@Azja_Tuhajbej: ja po prostu uważam, że nie będę się starał jakkolwiek o ruchanie - źle bym się z tym czuł. Gdybym się podobał jakiejś to by praktycznie sama wskoczyła #takaprawda.
Może diving od 18lvl też mnie
@TestoDepot: Czasami divuje, bo nie mam specjalnie wyboru ale nie lubię tego aż tak bardzo, divy nie dają mi wszystkiego tego czego potrzebuje. Po prostu uroda sama w sobie to nie jest to co mnie kręci najbardziej, chodzę tylko jak mnie przyciśnie mocno albo chce coś odreagować.

Żeby popsuć twoje staty musiałbyś być brzydki, a zakładam że jesteś po prostu przeciętny z mordy.
divy nie dają mi wszystkiego tego czego potrzebuje.


@Azja_Tuhajbej: co to za udziwnienia są, że ciężko znaleźć dive która da wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Po prostu uroda sama w sobie to nie jest to co mnie kręci najbardziej


@Azja_Tuhajbej: rozwin

zakładam że jesteś po prostu przeciętny z mordy.


@Azja_Tuhajbej: prawdopodobnie. Ciężko mi samemu siebie oceniać. Ale właśnie o to chodzi, że ja uważam, że
@Azja_Tuhajbej: ja to #zwierz trochę chyba bo mi na tym nie zależy kompletnie, wbijam w pobudki, wykonanie ma być bez zarzutu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No ale rozumiem tak czysto teoretycznie o co ci chyba chodzi - coś jak reakcje różowej na widok chada 10/10, że prawie slinotok.
@TestoDepot: Coś w tym stylu. Dla mnie wsadzanie ptaka w picze to tylko dodatek do całej otoczki. Technika robienie laski nie zrekompensuje tego.

No i poza tym. Nie ma takiej opcji że tyle kasy wydasz na seks będąc w związku co wydasz na divy.
Dla mnie wsadzanie ptaka w picze to tylko dodatek do całej otoczki. Technika robienie laski nie zrekompensuje tego.


@Azja_Tuhajbej: ja mam odwrotnie - cała ta otoczka przy ruchaniu nie ma dużego znaczenia xd.

Nie ma takiej opcji że tyle kasy wydasz na seks będąc w związku co wydasz na divy.


@Azja_Tuhajbej: wszystko ma swoje plusy i minusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot: ale ty nigdy nie dostales atencji od l00chy?
Majac 185 i przecietny ryjec?
Ja pod koniec gimby mialem 168 cm, ryjec na pewno ladny bo zdarzalo sie dostawac komplementy w miejscach publicznych i mialem atencje od l00ch do ktorych czasami wale nawet
To nie wierze ze majac 185 zadna nie jest toba zainteresowana
@Kontodlapostu2: zależy co rozumiemy w ogóle przez atencje.
Ogółem to nie miałem brania nigdy w przeciwieństwie do różnych kolezkow moich chadow.

zdarzalo sie dostawac komplementy w miejscach publicznych


@Kontodlapostu2: #!$%@? jaki #chad
Jedyne komplementy jakie słyszałem to od div (chociaż całkiem sporo od różnych to wiadomo marketing zapewne)

To nie wierze ze majac 185 zadna nie jest toba zainteresowana


@Kontodlapostu2: grube się nie liczą bo faktycznie jedna raz na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot: niee chadem nie jestem
Przy chadach(znam tylko jednego taki ze 185 ale ryjec doslownie jak model spokojnie na poziomie chico lachowskiego) bylem kompletnie niewidzialny
Jestem uppernormikiem blackpillowcy wykopowi (wtedy nie bylo jeszcze blackpillrawa ale bylo tu duzo osob z lookism czy incel. com) dawali mi 8.5 za szczeke kosci policzkowe i waskie wertykalnie oczy tyle ze wykopki zawyzaja w luj wiec no xD max 6/10)
I wlasnie dziwie sie ze
@Kontodlapostu2: bo sylwetka i wzrost 185 (co dzisiaj dla różowych to już mało) to nie wystarczy. Ja jestem wg chadpilla 6 maksymalnie 6.5 więc dla różowych dalej niewidzialny, sylwetka nie jest na tyle ważna dla nich żeby to był game changer