Wpis z mikrobloga

Mogłoby się wydawać, że muskularna sylwetka jest tym, co stanowi o fizycznej atrakcyjności mężczyzn. Tak jednak nie jest. Z badania przeprowadzonego przez serwis randkowy Dating.com wynika, że o wiele atrakcyjniejsza jest normalna, nieco zaokrąglona sylwetka. Tatuśkowaty wygląd jako ideał wskazało aż 75 proc. respondentów.

Bardzo wysportowane i wyrzeźbione ciała są powszechnie uważane za idealne, atrakcyjne i ułatwiające znalezienia partnera. Jednak użytkownicy Dating.com udowodnili, że nie zawsze ma to znaczenie – przyznała w oficjalnym komunikacie Maria Sullivan, wiceprezes serwisu randkowego.

Filmy i programy telewizyjne promują osoby mogące pochwalić się sylwetkami Barbie i Kena, dając ludziom komunikat, że muszą wyglądać podobnie, aby znaleźć dla siebie partnera. Z przyjemnością potwierdzamy, że nie tak działa świat realny – dodała.

Trudno się z nią nie zgodzić, patrząc na wyniki sondy przeprowadzonej przez Dating.com. Aż 75 proc. uczestników tego badania stwierdziło, że wolą nieco zaokrągloną męską sylwetkę, pieszczotliwie nazywaną „tatuśkowatą”.

Atletyczną budowę ciała za najatrakcyjniejszą uznało zaledwie 15 proc. respondentów. Pozostali stwierdzili, że wygląd ciała partnera nie ma dla nich żadnego znaczenia. Wyniki ankiety mogą być pocieszające w czasach, gdy nie tylko w kwestii wyglądu żyjemy pod presją. Mężczyźni w tym przypadku mogą odetchnąć.


#blackpill #przegryw #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Cyprok - > Mogłoby się wydawać, że muskularna sylwetka jest tym, co stanowi o fizyczn...

źródło: comment_16171061942jN5TZx2sYcKkUu6sT4X68.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: @Cyprok: @Blackpill_RAW: liczą to się i tak ryj i wzrost - bez tego możesz mieć idealny frame (chociaż i tak uważam że mało kto ma wybitnie zły, wiadomo do sceny to musisz mieć top tier, ale żeby po prostu wyglądać ok po jakimś czasie treningu to jest w zasięgu większości ludzi), a i tak nic ci to nie da jeśli chodzi o różowe.
Ale ćwiczy się przede wszystkim
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: to ja stary nie wiem gdzie te fetyszystki są w takim razie (a zaznaczę w dodatku, że normik here).
To znaczy nie - są, ale nadal musisz mieć chadzi ryj plus dodatkowo jeszcze być #!$%@?, sama sylwetka nic nie daje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Wiadomo ze chad zgarnie wiecej ale nie trzeba. Jak jestes wysoki, duzy i #!$%@? to wystarczy ci sredni ryj. Tylko warunek jest taki ze masz byc naprawde wiekszy od wiekszosci, a nie tylko troche wiekszy niz przecietny.

Wrzuc zdjecie samej sylwetki bez ryja na tindera albo jakis czat regionalny i sama sie znajdzie, mam cie uczyc jak to sie robi xD
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: chadpill @Blackpill_RAW widział jak to wygląda i może się wypowiedzieć, że oskarki i inni fitnesiarze są moggowani ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zresztą nawet na pw można zobaczyć jak ktoś ciekawy.

Wrzuciłem na tindera kiedyś z ciekawości właśnie same zdjęcia na pompie i miałem mało par, polubien też mało - a miasto wojewódzkie.
Same nie pisały, a żeby jakaś odpisała to też #!$%@? średnio XD.

Na datezone
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: brzmi jak plan ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Kiedyś kilka różowych widziało i mówiło że "za dużo" XD.
Ale może w drugą stronę i gdybym miał chadzi ryjec to by wtedy nie przeszkadzało że za dużo (°°
  • Odpowiedz
@TestoDepot:
Moze jestes tym slynnym gosciem co jest juz za bardzo umiesniony ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przykra sprawa, a ile masz wzrostu i ile z mordy na10?

Ja za to jestem pewien ze gdybym mial twoja mase i z 5cm wzrostu wiecej to bym regularnie peklowal.
  • Odpowiedz