Wpis z mikrobloga

Witam, przepraszam za późną odpowiedź. Wszyscy zwycięzcy zostali już wybrani i nagrody zostały wysłane na adresy które zostały nam podane. Jeśli jeszcze nic nie otrzymaliście, to proszę zgłoście się prywatnie i podajcie nam ponownie wasz adres do wysyłki - sprawdzimy numer wysyłki i odezwiemy sie jak najszybciej. Możecie się też z nami skontaktować pod adresem: pl_marketing@synology.com
  • Odpowiedz
@MarKow: nie :D napisałem do nich na pw aby podali numer trackingowy i cisza ¯\_(ツ)_/¯ raczej nie robię sobie nadziei że cokolwiek od nich dojdzie
  • Odpowiedz
Hej, Wszystkie adresy, które otrzymaliśmy od wykop zostały uzupełnione o numer z UPS do śledzenia przesyłki. Brak nagrody nie jest z naszej strony chęcią zrobienia was w bambuko, ale najwyraźniej coś z dostawą po stronie kuriera ponieważ wszystkie nagrody wyjechały od nas zaraz po zakończeniu konkursu. Za opóźnienia przepraszamy - na prv możemy podać wasz numer przesyłki, jesli jeszcze go nie dostaliście.
  • Odpowiedz
@MarKow: @tRNA: i jak tam u Was? u mnie według trackingu była jedna próba doręczenia i od razu zwrot do DE, mimo, że podałem do wysyłki dokładny adres i numer telefonu...
Generalnie porażka.
  • Odpowiedz
@grykom: Dokładnie to samo here. Adres podałem prawidłowy, a mam sztamę z UPS na rejonie, więc nie ma możliwości, żeby kurier nie mógł wiedzieć gdzie dostarczyć paczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz