Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, czy warto kupić słabszego Xboxa nowej generacji przez osobę będącą "niedzielnym graczem"? Nie mam też telewizora 4k, więc kwestią rozdziałki się nie przejmuję. Największa wada to dla mnie brak napędu, ale myślę że mógłbym to przeboleć. Jak sprawują się Wasze s-ki?

#xbox #xboxseries #konsole
  • 13
  • Odpowiedz
@kowalzmetina: Jak dla mnie - zupełnie nie warto kupować XSS. Lepiej dorzuć nieco kasy i kup XSX, masz przynajmniej pewność, że nie braknie mu mocy do końca generacji, a telewizor zawsze można zmienić i lepsze to niż zmiana telewizora, a potem konsoli, bo okaże się, że XSS przy TV 4K pasuje jak silnik z odrzutowca do malucha. Póki co XSS może wydawać się dobrym wyborem, ale nie sądzę, że będzie tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kowalzmetina: ja jestem bardzo zadowolony. nie jestem pro graczem, nie mam tez telewizora 4k. Gierki działają jak trzeba, wyrosłem z analizowania ilości fpsow i rozdziałek chce się po prostu trochę rozerwać po robocie xd
Jeśli chodzi o zakup gier to zdarza mi się przycebulic i kupować z innych regionów dużo taniej :)
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: taaa... interes życia. Zmień TV i potem jeszcze zmień konsolę, zamiast raz zainwestować w mocniejszą wersję klocka i nie martwić się później przy przenosinach na lepszy TV. No jak ktoś za przeproszeniem - sra pieniędzmi, to nie moja sprawa, niech sobie robi co chce, ja po prostu wyrażam swoje zdanie, bo o to w tym wątku poproszono.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pust3lnick: jak kogoś nie stać to nie zmieni. Nie wiem o co Ci chodzi. Podchodząc w te stronę, to nie jest niezbędne wymieniać telewizor z HD na 4k, gdzie 4k jeszcze długo nie będzie standardem (chodzi o przekaz telewizyjny). Kwestia priorytetów. A sam xbox też jest dobrem zbytecznym, więc twoje #!$%@? o sraniu pieniędzmi jest niedorzeczne. Także bardziej trzeba brać pod uwagę to w jakim celu się kupuje konsole/komputer.
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: I koło się zamyka, bo nadal mógłbym powiedzieć, że TV można zmienić kiedy 4K stanie się standardem, a czy będzie to za rok, dwa czy trzy (czy może jeszcze nie w tej generacji), to i tak w końcu ten czas nadejdzie i nadal prościej jest wtedy zmienić sam telewizor niż zestaw TV + konsola. Argument o sraniu pieniędzmi jak najbardziej na miejscu, bo trzymam się swojego - sam odbiornik można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pust3lnick: tylko wiesz, że konsola jest tańsza od TV i jedno i drugie wymienisz bez problemu. Konsolkę wymienisz tak samo łatwo jak tvka. Poza tym uważam, że konsole łatwiej zbyć niż telewizor. Więc #!$%@?, bo masz takie zdanie. To jest rzecz względna. Tak samo jak wymiana telewizora (za 3 lata to będzie stara technologia) czy kwestia sprzatania (poco sprzątać skoro i tak zaraz się ubrudzi).
  • Odpowiedz