Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hlpr: daremny trud, idiotów nie przekonasz. Poczekaj jak się zleca zaraz mam takich kilku dyżurnych już nawet na czarnej liście. Niestety teraz zadziała Darwin, przez głupotę rządu, a szury to już tylko efekt poboczny.
@wiem_wszystko: ja nie staram się być ważny, nie staram się w ogóle. Jednak codziennie napotykam w Internecie ludzi, którzy jakby zatrzymali się w czasie rok temu. Więc korzystając z możliwości publikacji tutaj wstawiłem ten wpis.
@KrzysztofMickiewicz: zmyślone historyjki, jak trzeba byc popartolonym aby tak uważać. myślę za tak na 99% b reszta to błąd pomiaru. Bardzo Cie prosze, daj mi swoj numer telefonu, zadzwonie i przyjade po Ciebie. Zabiore Cie w kilka miejsc.
@Hlpr: ja mam tylko pytanie dlaczego jest tu hashtag covidoterapiabercika? kiedyś ktoś leżał w szpitalu na covid zostawiłem sobie ten tag zakładając ze kiedyś ta osoba jeszcze napisze i powie ze np. czuje się dalej świetnie albo ze cos się stało. Teraz dostaje jakieś popierniczone wiadomości w której 99% ma słowo szurowie itp. Czy wy macie cos z głową?