Wpis z mikrobloga

Ktoś wrzucił jakieś zdjęcie obciętej rurki i dodał do tego emocjonalny opis a wykopki już odpaliły widły i lecą wyładowywać swoje frustracje w internecie. Nigdzie nie ma jednoznacznego dowodu na postawione przez autora postu oskarżenia ale w sumie po co udowadniać. Wykopki wcale nie różnią się od widzów TVP. Jednym i drugim wystarczy wskazać wroga i lecą jak bydło
@Radus: Generalnie wielce prawdopodobną opcją jest to że lokalne menele z okolicznych kamienic wycięły te stojaki na złom, żeby mieć na wódę. Rozmawiałem przed chwilą z kolegą który tam mieszka i dowiedziałem się że mimo renowacji ulicy, nadal nie ma tam monitoringu. ¯_(ツ)_/¯ Ja bym tak szybko osądu nie wydawał po zdjęciu jednego samochodu zaparkowanego pod furtką. Nie zmienia to sytuacji że moje miasto, takie piękne...
@Emilu103: Nie wydaje mi się, za duży przypał względem zysku. W całym mieście w bardziej menelskich okolicach są stojaki i nic im się nie dzieje.

Plus te menele musiały by jednak wykazać inicjatywę aby to wyciąć :D Pamiętam parę lat temu jak jakiś staż robiłem, w podwórku kamienicy gdzie było biuro mieszkały menele i jeden z nich przesiadywał całe dnie patrząc gdzieś w górę. Po 2-3 dniach jak znajomy był na
@Radus: Słuchaj, ja mieszkam w trochę innej okolicy, bardziej na przedmieściach i któregoś razu zostawiłem cały wór gruzu i śmieci budowalnych po remoncie przed posesją, bo miałem na następny dzień jechać na MPO na Retkini. Zgadnij czego nie było na następny dzień przed domem. xD Od tamtej pory nic mnie nie dziwi w naszym kochanym mieście i jestem w stanie uwierzyć w każdą możliwą wersje.
@Mariusz_Drugi: Te bilbordy mi radość życia odbierają, wróciłam niedawno do Polski i co wychodzę na miasto to mnie skręca. Za granicą schludne, czyste drogi, można sobie z okna samochodu/tramwaju pooglądać codzienne życie ludzi w mieście, ładne elewacje, rozsądne budownictwo, ewentualnie poza miastem lasy czy pola, a u nas #!$%@? bilbord na bilbordzie, co 2 metry nowy, jeden pod drugim. Oczojebne, brzydkie, pstrokate, pasują jak pięść do nosa, nasrane nimi jak na
pianinka - @Mariusz_Drugi: Te bilbordy mi radość życia odbierają, wróciłam niedawno d...

źródło: comment_1617023967IcUgoYtRlNxCeVzNEWuIUT.jpg

Pobierz
@pablosik: A ja wierzę, bo identyczna sytuacja była we Wrocławiu przy ulicy Polaka.


@drsadam: A co w przypadku gdy zamontowano słupek, który nie spełniał wymogów i miasto uznało ze trzeba go natychmiast wymontować? Tam w komentarzach jeden z wykopków już się odpalił i zarzeka się, że idzie wymierzyć sprawiedliwość a jako podstawę ma tylko jakiś obrazek z neta.

W taki sposób można zaszczuć dowolnego człowieka, ale co ja się dziwię.
@Emilu103: w sumie zaczynam wierzyć w menel wersje :D

Budynek przy ul. Tuwima 35 zmienił swoją dotychczasową funkcję mieszkalną. Będzie się w nim mieścił Punkt Pracy Socjalnej, ośrodek przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu oraz wsparcia dla osób zagrożonych izolacją, który poprowadzi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.


Chociaż debila urzędnika "Pani Wiesiu, Pani zadzwoni do ZDiT aby wywalii te stojaki bo nie mam jak stanąć" nie wykluczam (nie bez powodu architekci miejscy ostatnio odeszli z
Radus - @Emilu103: w sumie zaczynam wierzyć w menel wersje :D 

Budynek przy ul. Tuw...

źródło: comment_1617026809MQOwjOtr3Loo7qiJiaJlq2.jpg

Pobierz